Свекруха завжди говорила синові гидоти про мене, але коли вона сильно захво ріла, навіть рідна дочка залишила її одну, і звернулася вона до мене.

Зараз ми з чоловіком вже як 20 років у шлюбі, незважаючи на те, що його мама постійно говорила про мене nогані речі, вона говорила своєму синові, що насправді діти не від нього, що я повісила чужих дітей на його шию. Вона навіть примудрилася сказати, що я половину своєї зарnлати ховаю, бо вона не може бути такою мізерною, так і хочеться відправити її до нашого директора. Чоловік мій теж розривається між мною та матір’ю, але дуже часто, звичайно ж, підтримує свою маму.

Я втомилася від усього цього, але мене остаточно розлютило те, що свекруха захворіла дуже сильно і за нею повин на доглядати я.Коли я запитала, а де її улюблена дочка, то вона сказала, що її дочка відмовилася сидіти з нею і доглядати за нею. Я тоді запропонувала гарне рішення своєму чоловікові – nродати квартиру його мами, оплатити доглядальницю та лікування, але чомусь чоловік сказав, що його сестра проти.

Золовка зателефонувала мені потім, сказала, що квартиру в жодному разі не потрібно продавати, тому що після її мами вони отримають її у спадок. Після цих слів я взагалі злякалася, тобто виходить, що як за мамою своєю доглядати, так у неї немає часу і діти маленькі, а як спадок ділити, так вона одразу ж прибіжить. Я просто в шоці від того, як вони після всього цього, просять мене наглядати за свекрухою, за тією людиною, яка поливала мене брудом за будь-якої зручної нагоди? Я одразу ж сказала, що не збираюся звільнятися, щоб стати доглядальницею його мами, на що чоловік сказав, що моя зарnлата все одно ні до чого не придатна, ось я й думаю, як можна вчинити у такій ситуації.