Моя дружина зрад жувала мені. Я запитав її чому вона так вчинила, коли я дізнався причину, довгий час не міг прийти у себе

У мене є подруга. Вона рано вийшла заміж. Вони дуже любили один одного. Їх історії kохання заздрили всі. Вони зустрічалися ще зі шкільної лави і одружилися відразу після закінчення школи. Їх називали «Ромео і Джульєтта», тому що були щасливою парою: завжди веселі, усміхнені. Були одного віку. Можна було позаздрити їх любові один до одного. У 19 років вони вирішили зіграти весілля. Про дітей не думали, адже рано ще, потрібно інститут закінчити. Пізніше він влаштувався на роботу на заводі, а дружина — в компанії в центрі міста.

Вони мріяли придбати власне житло, але все миттєво зруйнувалося як картковий будиночок: він дізнався про зра ду дружини. За її словами, вона зрад жувала чоловікові через інтерес. Якого це-бути бажаною для іншого чоловіка? Може все по-іншому? Їй була цікава увага інших чоловіків, їх ставлення до неї. Я не змогла зрозуміти, навіщо вона зрад жувала своєму чоловікові, якщо обожнювала його? Для мене її вчинок був жа хливий, адже як можна змінити kоханій і люблячій людині? Як можна після зради nродовжувати з ним жити, будувати плани і говорити про почуття?

Чоловік не пробачив зра ди дружини і подав на роз лучення. Адже якщо жінка змінила одного разу, вона змінювати буде і надалі. Він зміг забути її і зустрів дівчину, з якою знайшов спокій і повноцінну сім’ю. Вони придбали квартиру. Доля подарувала їм дитину. А ось у колишньої дружини не склалося: вона жила з безробітним коханцем. Коли закінчилися rроші, він цілими днями просиджував на дивані і змушував її працювати. Бив її. Навіть струс мозку отримала. Думаю, у всій цій історії вин на саме вона, адже чоловік був їй вірний до кінця, і якби не її підлий крок — жили б вони в любові і розумінні.