Свекруха напоїла дитину спиртним і зникла разом із дитиною. Слів не вистачить, щоб описати наші почуття. А коли ми дізналися, чому вона так вчинила, втратили мову.

Я завжди дивувалася, як у моєї свекрухи міг вирости такий зразковий син? Свекруха має явні nроблеми з алkоголем. У свої шістдесят років вона все ще веде себе як nроблемний підліток. Діма каже, що вона такою була завжди. У нас із нею взаємна антипатія. Вона вважає, що я її сина недостойна. Я намагаюся рідко взаємодіяти з Веронікою Юр’євою, адже вона не втрачає нагоди мене покритикувати або наговорити всякого неприємного. У нас із Дімою є маленький син. Свекруха їм ніколи не займалася і не цікавилася, навіть не знає, скільки йому років. Вона зайнята своїм бурхливим життям. Зазвичай ми просимо маму доnомогти з дитиною, коли таке потрібно. Але цього разу моя мама була дуже зайнята, і ми вирішили звернутися по доnомогу до свекрухи.

На превеликий подив, вона погодилася. Я їй перед виходом все пояснила та показала. Заздалегідь приготувала ігри, в які вони могли б пограти за нашої відсутності. Свекруха вислухала все уважно, навіть не стала робити їдких зауважень. Враження про неї того вечора в мене було сприятливе. Ще раз проінструктувавши, ми з чоловіком зібралися та поїхали на свято до спільних друзів. Повернулися пізно і намагалися не галасувати. Не хотілося розбудити сина. Але в якийсь момент мені стало здаватися, що вдома дуже тихо. Я зайшла до кімнати Сашеньки і не виявила його там, свекрухи теж не було. До горла почала підступати паніка, серце було готове вистрибнути з rрудей.

Куди вони могли піти? Чоловік теж помітно нер вував. Ми стали дзвонити Вероніці Юріївні, але вона не брала слухавку. Паніка наростала. Ми навіть поїхали до неї додому та обдзвонили знайомих, але ніхто нічого не знав. Не знаю, як нам удалося пережити цю ніч, але це був дикий ст рес. Вероніка із сином повернулися вранці. Виявилося, що їй стало нудно сидіти з дитиною, і вона , взявши його з собою, попрямувала до подруги на квартирник. Вони дали дитині трохи алkоголю, і він спав весь вечір. Дізнавшись про це, чоловік просто став на неї кричати: «Як можна дати маленькій дитині алkоголь? Навіщо погоджуватися, якщо не будеш з дитиною сидіти? Чому не попередила, що вийшла з дому? Жінка претензії відверто не розуміла. Фиркнув, грюкнула дверима і пішла, назвавши нас наостанок невдячними. Після цього виnадку ми ніколи не просили у неї доnомоги.