Мені шкода продавати квартиру, але іншого виходу я не бачу.

Я багато років мріяла про власну квартиру. Моя мрія здійснилася. Я довго накопичувала, а суму, що бракує, взяла в kредит, але це того коштувало. Я змогла собі дозволити придбання гарної квартири у центрі. Два роки я жила і не могла натішитися, але потім квартиру зверху мене куnила літня жінка. Марина Олексіївна дуже любила дітей, вона це мені повідомила, коли ми вперше познайомилися. Вона почала ремонт, змінила меблі. Все було добре, але за три місяці я помітила, що в неї часто залишають дітей молоді матусі.

Потім я помітила, що вона гуляє в сусідньому парку з купою малюків. Мені спершу здавалося, що в неї просто багато онуків. Але трохи за нею спостерігаючи, зрозуміла, що дітей наводять різні люди. Ми з сусідами здогадалися, що вона організувала дитячий садок у себе вдома. Від часу довелося забувати, що таке відпочинок удома. Діти зверху постійно бігали, грали та шуміли. Я більше не могла вдома працювати. Якоїсь миті чаша терпіння переповнилася. Я пішла до сусідки з’ясувати, що ж, зрештою, відбувається і коли цей kошмар закінчиться.

Марина Олексіївна мені заявила, що має багато онуків і іноді її подруги залишають у неї дітей. Діти вночі не залишаються, вночі тихо, тож я нічого не зможу зробити. Я звернулася до дільничного, але він розвів руками. Потім мені погрожували. До мене постукали, чоловік на порозі заявив, що мені потрібно дати спокій Марині Олексіївні, інакше мені доведеться зіткнутися з серйозними неприємностями. Чоловік самовдоволено посміхався. Цей виnадок мене дуже злякав, і я вирішила змінити місце проживання. Мені шкода продавати квартиру, але іншого виходу я не бачу.