Одного разу син прийшов додому і оголосив, що збирається одружитися; ми з чоловіком пораділи, але припустити не могли, ким буде його дружина.

Він сказав, що його дівчина спеціально відтягувала знайомство, думаючи, що ми можемо перешкодити їх особистому життю. Мені це не сподобалося, адже я ж мама і маю заздалегідь знати, з ким збирається пов’язувати своє майбутнє мій син. Олег сказав, що вона дуже гарна і мені сподобається, так як проста і симпатична. Я все ж попросила організувати нашу зустріч, щоб ми познайомилися й нарешті побачили один одного. Син сказав, що дівчина Міла зможе прийти тільки в цей день; я сказала, що добре, я не проти. В цей день я встала дуже рано, зробила всі справи по дому, приготувала смачні страви, щоб здивувати свою майбутню невістку.

Ось так і провела весь день я на кухні, і ось настав довгоочікуваний час знайомства, як прийшов син один. Я запитала, а де ж його дівчина, але що він відповів, що вона себе nогано почуває і вирішила відкласти зустріч. Мені це звичайно не сподобалося; я сказала, що вона могла була хоча б попередити, на що син образився і сказав, що я чіпляюся до всього, що я вже хочу напасти на бідну дівчину. Я вибачилася, сказала, що просто могла попередити, що не прийде, бо ми її чекали. Тему цю ми закрили, та минав час, але дівчина не збиралася до нас у гості.

Одного вечора син прийшов додому з якоюсь дівчиною, і по тому, як вона себе вела, я зрозуміла, що це і є дівчина мого сина. Зізнатися чесно, вона мені не дуже сподобалася, вона висіла на шиї у мого сина, голосно сміялася і говорила, а коли побачила мене, то безцеремонно привіталася і відразу пішла на кухню. Я здивувалася її поведінці, адже вона була у нас вдома вперше. Коли вона почала розмовляти, я зрозуміла, що це просто сільська дівчина, яка приїхала в місто, щоб знайти когось. Коли вона пішла, я сказала синові, що вони не пара, і їм не слід nродовжувати спілкуватися. На що син ніяк не відреагував, сказав, що в такому виnадку піде з дому і буде з нею жити; а я не знаю, що мені робити.