Бабуся давала мені вказівки з самого дитинства. Завдяки їй, я в житті скрізь була переможницею.

Я змогла зрозуміти прості істини в житті завдяки своїй бабусі, яка завжди давала мені мудрі поради і настанови, і навіть те, що було незрозуміло, вона завжди говорила доступною мовою. У дитинстві я завжди їздила до бабусі на дачу в село, там я могла дивитися мультики хоч з ранку до самого вечора, вона мені не забороняла, іноді я дивилася передачу, в якій люди висловлювали свою думку.

Якось раз на такій передачі, я почула, що чоловік сказав, що жінка потрібна тільки для того, щоб вона підтримувала в будинку порядок, стежила за дітьми, а сама жінка не грає важливої ролі в суспільстві. Пам’ятаю, що я сильно обурилася і вирішила запитати у бабусі, що вона думає з цього приводу. Я запитала у бабусі, чому завжди говорять, що жінка не грає важливої ролі, на що моя бабуся сказала, що жінка в першу чергу повинна бути сильною і незалежною для себе. На думку бабусі, жінка ні в якому разі не повинна залежати від свого чоловіка, вона повинна отримати освіту в першу чергу, знайти хорошу роботу, бути самодостатньою і тільки після цього влаштувати своє особисте життя.

Я слухала бабусю і розуміла, що вона права, так як я баrато чула про те, що чоловіки роз лучаються зі своїми дружинами і ті залишаються в безвихідному становищі, не знають, як прогодувати себе і дитину. Зараз бабусі немає, але її поради я пам’ятаю досі і намагаюся зробити так, щоб вона мною пишалася, у мене є чоловік, який мене любить і не відноситься як до прислуги. Я вважаю, що кожна жінка повинна цінувати себе в першу чергу і не триматися за чоловіка, який витирає об неї ноги. Думаю, що багато жінок погодяться зі мною щодо того, що потрібно бути кращою в першу чергу для себе.