Дружина поставила мене перед вибором: або вона або моя донька від першого шлюбу. Ось кого я вибрав…

У мене з першою дружиною не вийшов довгий шлюб. Після весілля зрозуміли, що дуже різні. Але я радий, що цей шлюб nодарував мені мою приголомшливу дівчинку Настеньку. Незважаючи на те, що моїй дівчинці було 4 роки, коли ми з дружиною роз лучилися, вона все одно сильно переживала. Ми їй ще тоді обіцяли, що часто спілкуватимемося, зустрічатимемося. У нас із колишньою дружиною не було жодних сkандалів чи сварок, ми залишилися добрими друзями. Зустрічався я з донькою двічі-тричі на тиждень. Ми з нею часто гуляли у парках, добре проводили час. Настя полюбила художню гімнастику, і я часто відводив її на тренування.

Там і познайомився з Оленою, вона працювала ме дсестрою. Настя трохи розтягла ногу, і я відніс її до медпункту. Альона займалася донькою, дала рекомендації щодо подальшого лікування, ми розговорилися – пішло-поїхало. У нас почалася активна фаза стосунkів, коли Олена дізналася, що я розлучений. До цього вона думала, що я одружений і трималася подалі. Через п’ять місяців ми розписалися, і Олена переїхала до мене. Коли ми мали з’їздити познайомитися з її батьками, я захотів узяти з нами і Настеньку. Але Олена попросила не брати із собою доньку. Я здивувався, був би радий у вихідний день показати доньці інше місто. У результаті Олена поїхала до батьків одна, а я залишився вдома із донькою.

У неділю зателефонувала мені колишня дружина, щоб дізнатися, чи зможу я на три дні доглянути Настю: їй терміново потрібно було їхати на відрядження. Я з радістю погодився. Вона надіслала мені речі доньки, і я став готуватися до приїзду Олени. Ми з донькою приготували чудову вечерю, Настя мені доnомогла накрити стіл, сподівалася, що тітка Олена оцінить. Але вона помилилась. Олена, повернувшись, здивувалася, що Настенька ще в нас. Коли дізналася причину, і що донька буде з нами ще 3 дні – відмовилася від вечері, мовляв, через втому та головний бі ль. Настя засмучено запитала, що вона не так зробила, думала, що винна вона. Я обійняв її, сказав, що все нормально, і ми досить сумно повечеряли. Я ці три дні ледве стримував собі, щоби не nосваритися з Оленою.

Намагався зводити до мінімуму їхнє спілкування. Коли мені зателефонувала колишня дружина і сказала, що затримується у відрядженні та попросила відвезти доньку до моєї колишньої тещі; сказав, що все буде гаразд. Запевнив, що Настенька зовсім не створює проблем. Це було напівправдою. Я справді був радий, що вона живе в нас, але Олена не поділяла зі мною моєї думки. Олена дуже обурилася, коли дізналася, що я відмовився від допомоги бабусі і неприємно висловилася про Настю. Більш того, вона поставила мені ультиматум. Вона сказала, що якщо я не відведу дочку до бабусі, то маю відвезти її до подруги. Я не став нікого нікуди відвозити. Просто викликав Олені таксі, і вона на ньому поїхала до подруги. Ми з Оленою не бачилися чотири дні, потім вона повернулася додому, але між нами була відстань і за цей час рішення про роз лучення було цілком природним. Я ще раз переконався в тому, що найголовніший чоловічок для мене – це моя Настенька. З Оленою ми іноді стикаємося у спортзалі. Ми просто вітаємось – і все.