Перша дитина не так вже вдало вийшла, тоді потрібно наро дити другого. Сусідка поділилася «геніальною» ідеєю

Моя сусідка Ніна поділилася зі мною своєю історією. І мене це все дуже вразило: хоч Нині і 40 років, але таке відчуття, що у неї мізки 15-річного підлітка. Ніна наро дила першу дочку в 25, зараз її доньці 15, і вона стала просто некерованим підлітком. Коли дівчинка наро дилася, то у Ніни не було особливо часу за нею стежити. Потрібно було багато працювати, nлатити за іnотеку, доnомагати ф інансово чоловікові. Тому за дорослішанням дівчинки ніхто не стежив.

І зараз життя дочки Ніни повністю покрита таєм ницею. Ніна не знає, як вона вчиться в школі, що їй подобається робити, що вона хоче в житті, куди планує вступати і які у неї подруги. Дівчинка нічого їй не розповідає і абсолютно не довіряє. До того ж, вона часто збігає з уроків, і Ніна підозрює, що дочка зійшлася з поганою компанією. Тоді до Ніни прийшла просто «геніальна» ідея: вона вирішила народити ще одну дитину і запропонувала чоловікові.

Чоловік начебто погодився. — У мене ще здо ров’я дозволяє. Хоч з першою дитиною нічого путнього не вийшло, але зате зараз ми зможемо всю увагу приділяти другому. Будемо багато подорожувати, всьому вчити його, віддамо в кращу школу. І тільки свекруха Ніни проти такої ідеї. Вона каже, що не довірила б Ніні навіть кошеня, не те, що дитину виховувати. Вже видно, як вона дочку виховала, не вистачало, щоб і другий онук такий же виріс.