Подруга прожила зі своїм чоловіком 25 років, але недавно заkохалася в іншого і кинула сім’ю. Поплатилася за це образою з боку дочки.

Віка, моя подруга, мала щасливу сім’ю, люблячого чоловіка, чарівну дочку — і жили теж в достатку. Будинок, дача, машина, дочка вчилася в одному з кращих установ міста. Сусіди дивилися на них із захопленням, але були і ті, хто заздрив їм. Віка була зразковою дружиною, встигала і працювати, і все по дому робити. Але коли на роботі стався завал, то Коля брав на себе деякі справи по господарству, щоб дружина сильно не втомлювалася і змогла зосередитися. Одним словом, все було ідеально. На 25 році шлюбу їй щось стукнуло в голову, і вона заkохалася в свого нового співробітника.

Він був привабливий, весь такий стильний, умів підтримати будь-яку розмову, ну і молодість говорить за себе. І це було у них взаємно. Як вона мені потім сказала: «між нами пробігла іскорка, яка розпалила в мені палаюче багаття». Вона стала за собою активно доглядати, ходити на омолоджуючі спа-процедури, оновила гардероб, поміняла зачіску, і вся така сяяла. Ну раз я, будучи її подругою, помітила це, то і Коля став замислюватися про таку поведінку дружини.

Він помічав, що вона задумлива, посміхається без причини і, що саме незрозуміле, стала затримуватися на роботі і навіть у вихідні йти в офіс, виправдовуючись новими проектами, які згорять, якщо не завершити в терміни. І в день випускного вечора своєї дочки вона навіть не з’явилася в навчальному закладі: чоловік все думав, спізнюється, і хоча б приспіє до кінця виступу. Дочка на радощах підійшла до Колі, віддала йому в руки диплом і квіти, і пішла веселитися з друзями, навіть не помітивши відсутності матері. Коля весь вечір прочекав дружину, у якої був вимкнений телефон. Але, проходячи повз тумбочки в спальні, він помітив записку зі словами: «Коль, ти мене пробач, я більше не прийду». Колі стало все ясно, але ось дочка сприйняла все дуже важко і сказала, що ніколи не пробачить матері цієї зради!