Подруга прийняла невістку як рідну дочку, але коли та стала розподіляти кімнати, свекруха трохи дар мови не втра тила.

Нещодавно читала статтю про те, що літ нім людям достатньо всього 17 квадратних метрів і невелика кухня, щоб жити комфортно. Автор статті чомусь вирішив, що в літ ньому віці людям не хочеться жити в просторій квартирі, або в будинку, і маленька квартирка їм цілком підійде. Я не знаю чому автор так вирішив, і чому вирішує за всіх. Люди різні: комусь і цього вистачить, а хтось хоче жити в просторій квартирі. Згадала одну мою подругу, яка жила в розкішній чотирикімнатній квартирі. Коли її син одружився, то вона запропонувала, щоб всі жили разом з нею.

Невістка їй якось сказала, що вона хоче, щоб вони nродали цю квартиру і куnили будинок. Будинок був з ділянкою, а неподалік був ліс. Моїй подрузі спочатку все це сподобалося, але потім, коли вони зайшли в цей будинок і невістка показала маленьку, можна навіть сказати, найменшу кімнату в цьому будинку, і сказала, що це її кімната, моя подруга дуже обурилася і відмовилася. Вона сказала невістці, що відчуває себе в цьому будинку чужою і вважає за краще жити в своїй квартирі, але бути її господинею.

А якщо вони хочуть куnити цей будинок, нехай куnують і самі переїжджають: свою квартиру вона не продасть і буде жити там до кінця своїх днів. Невістка була в աоці, але їй довелося змиритися з думкою свекрухи. Звісно, не всі хочуть жити в маленькій кімнаті, навпаки, дуже багато в будь-якому віці люблять простір, тому моя подруга повернулася в свою чотирикімнатну квартиру і дуже добре себе там відчувала. Я думаю, що кожна людина індивідуальна і немає таких стандартів, щоб вирішити, в якій квартирі літ ній людині буде жити краще. Літні люди потребують турботи і уваги. До літ ніх людей потрібно ставитися з повагою. Адже їм трохи залишилося на нашій землі — і через деякий час вони покинуть нас назавжди. Любіть, цінуйте і бережіть літ ніх людей.