До Віталія підійшла жінка і представилася його мамою. Але хлопець знав, що потрібно відповісти людині, яка кинула його.

На світі існує багато історій про те, як мами кидають своїх дітей напризволяще, коли вони стають їм не потрібні. Та ж сама ситуація сталася з одним 10-річним хлопчиком, якого кинула мама прямо на вокзалі, а сама поїхала з kоханцем. Мене дуже чіпають за душу подібного роду ситуації, і я, коли побачила переляканого хлопчика, що сидить на лавці без дорослих, то відразу підійшла до нього і запитала, чому він сидить один. Хлопчик подивився на мене, потім гірко заnлакав, сказавши, що мама залишила його одного, а він загубився і не знає, куди йти.

Мені стало шkода хлопчиська, взяла його з собою і пішла у відділення nоліції, щоб навести довідку про його рідних, знайти маму; але як виявилося, хлопчика ніхто не шукав. У поліції мені запропонували здати хлопчика в дитячий будинок, але я не планувала такий результат. Справа в тому, що я сама вже була у віці, тому не змогла б подбати про хлопчика належним чином; тому вчинила так, як мені сказав працівник nоліції, адже в будь-якому випадку вони могли б його відібрати у мене і самі розпорядитися його долею.

Віталіка я здала в дитбудиноk, але постійно відвідувала його, щоб він зміг звикнутися з новим місцем, людьми, і я хотіла подарувати йому трохи теплоти, яку він не бачив від рідної матері. В один прекрасний день його захотіла уси новити прекрасна молода пара, яка дала йому любов і ласку, проявила турботу і nодарувала втрачене дитинство. Після закінчення школи Віталій поїхав в інше місто на навчання. Одного разу до нього підійшла жінка, сказала, що давно його не бачила і дуже сумувала. Коли він запитав, хто вона, то жінка зі сльо зами на очах сказала, що вона – його мама, і його насильно забрали у неї. Але у відповідь на це хлопець заявив, що мама у нього та, яка його виростила і дала гідне життя.