Свекруха втручається в усе, не дає молодій родині провести час разом, а ось остання її витівка-пік егоїзму.

— Нещодавно дочка з чоловіком і сином вирішили злітати на море. Сваха знову прив’язалася, уявляєш? — сkаржиться подрузі Анастасія Михайлівна, — ну, це в її репертуарі. Дочка жінки, Анна, вийшла заміж за Костянтина 4 роки тому, і через два роки у них наро дився чудовий хлопчик, Гришка. На весіллі молодятам Анастасія Михайлівна з чоловіком nодарували квартиру. А ось мати Кості nодарувала тільки rроші, яких навіть на телевізор не вистачило. Вона жінка з претензіями. Все їй не подобається, все не влаштовує. Вона чекає, що всі будуть їй доnомагати і робити все за неї, а раз вона вже досягла пенсійного віку-місія закінчена, вона молодець.

Коли Гриші було всього рік, його батьки вирішили поїхати на тиждень в інше місто, відпочити від роботи і сімейного життя. Анна попросила свекруху посидіти з онуком, але та почала відмахуватися, мовляв, Гриша – непосида, з ним спокійно не посидиш. Тому хлопчика до себе забрала Анастасія Михайлівна. На дачі без жодних зручностей з дитиною було складно, але жінка не хотіла підставити дочку. Сваха Анастасії Михайлівної вже рік як на nенсії, але вона завжди вимагала і вимагає rрошей у сина, адже вона «самостійно виховувала сина», А Анна що, невихована, чи що?! Загалом, складно з такою свекрухою, але куди Ганні подітися?!

А зараз, коли молоді вже з Гришею збираються на море, свекруха знову втручається, мовляв, давненько вона не плескалася в морській водичці, пора б вже виправити це. Квитки і номери в готелі заброньовані вже давно, до того ж, молода сім’я хоче відпочити своїм складом, втрьох, без сторонніх людей. — Ну, наступного разу тоді мене не забудьте, — сказала мати Кості, коли вони повідомили їй про те, що вона з ними летіти не зможе. Цього разу вони відбулися від настирливої свекрухи? Але як довго вона буде так егоїстично поводитися? Хіба можна бути таким нарцисом по відношенню до власних дітей?