У день народження свекрухи ми всі думали, що єдиний шматок торта з ведмежам дістанеться нашому сину. Але те, що витворила свекруха в той момент, ми ніколи не забудемо.

— Минулого тижня у свекрухи був день народження, — розповідає 30-річна Марія подрузі, — ми з чоловіком і сином взяли їй шикарний букет і тортик і поїхали. Торт вибрав син. Він був спочатку розділений на красиві однакові шматочки. Тільки один шматок відрізнявся від інших, на ньому було ведмежа з квіткою в лапах. Ну, зрозуміло, що дитина вибрала цей торт саме через цьго ведмедика. — Ну так, логічно. І що сталося? — Під кінець вечора свекруха почала розкладати по тарілках шматочки торта, і шматочок з ведмедиком вона поклала в свою тарілку.

Вона, напевно, помітила здивовані погляди всіх гостей, тому сказала: <<Сьогодні моє свято. Кращий шматок повинен бути моїм>>. Я подивилася на п’ятирічного сина, у нього з’явилися сльози на очах. Свекруха Марії з самого початку, коли дитина навіть ще не наро дилася, заявила, що не буде няньчитися з ним, вона свого сина виховала, і вистачить. Вона сама не бажає бачитися з онуком. Тому, при кожній зустрічі, бабуся дивується, як її онук так підріс? А все тому, що вони дуже рідко зустрічаються. — Вона зазвичай відзначає свої дні народ ження в колі своїх подруг.

Ми вітаємо її в найближчі вихідні, завжди з подарунком, квітами, тортом. І ось сталася така ситуація. Навіть чоловік, який завжди намагається бути на боці мами, не виправдовував її-зазначив, що їй слід було віддати цей шматок дитині. Дитина ж сама вибрала торт саме заради цього шматка. — З чого це я повинна жер твувати заради нього свій шматок? Ви так балуєте дитину. Сьогодні мій день народження і я повинна отримувати все найкраще. Він нехай почекає свого дня народження. Всі були засмучені такою її поведінкою. Мої батьки зав жди віддають все найкраще онукові; так вони очманіли, коли дізналися. А сестра каже показати її nсихіатру, мабуть, у неї не все гаразд. От не знаю, це нормально? Чи адекватний цей вчинок чи ні?