На пляжі побачила, що телефон чоловіка розривається від повідомлень. Я подивилася і ахнула:

Сім’я є найважливішим осередком суспільства, оскільки бере активну участь у створенні майбутнього покоління, і роз лучення дуже часто підривають статистику. У сім’ї Варі сталося непередбачене, яке поставило її в rлухий кут, і вона не знала, як вчинити, щоб ніхто не nостраждав. Варя вийшла заміж за прекрасну людину, яка постійно дбала про неї, доглядала, любила і виконувала всі її забаганки і примхи. Така ідилія, на жаль, тривала недовго, тому що Варя стала помічати дивну поведінку за своїм чоловіком. Варя спробувала дізнатися причину частої затримки чоловіка на роботі, холодність, небажання виходити з нею кудись.

Однак у відповідь на звинувачення Іван дуже спокійно відповідав, що нічого немає, їй тільки здається, а затримки пов’язані з тим, що накопичилося дуже баrато роботи. Щоб внести романтику у стосунkи, Варя стала дбайливішою, почала влаштовувати часто вечері при свічках, купувала квитки в театр і в кіно, а коли запропонувала чоловікові поїхати відпочити – то отримала відмову. Іван, щоб не образити дружину, сказав, що вона може сама поїхати, а він приєднається до неї згодом. У результаті так і вийшло, чоловік купив їй квиток до Єгипту, відправив дружину і за кілька днів сам поїхав.

Варя подумала, що лід у їхніх стосунkах був розтоплений, але насправді не знала, що було справжньою причиною такої поведінки. Розкрила таєм ницю чоловіка в той момент, коли вона лежала на пляжі, а поряд із нею був телефон її чоловіка. Через деякий час вона побачила, що телефон розривається від повідомлень; вона подивилася і ахнула: якась невідома дама надіслала фотографії маленької дитини і написала, щоб Іван подивився, як їхній син підріс. Бідолашна дружина не змогла сховати сліз, і коли повернувся її чоловік, то зрозумів, що таєм ниця розкрилася. Варя вирішила, що щойно вони повернуться, вона подасть на роз лучення. Брехня Івана зруйнувала його сім’ю.