Моя майбутня невістка приголомшила мене своєю поведінкою під час першої зустрічі. Те, що вона мені сказала, ні в які ворота не лізло.

Мій син із дівчиною приїхали у суботу о 3 годині на обід. Ми тоді мали познайомитися, вирішили зустріч влаштувати на дачі. Я приготувала смачну їжу, тортик спекла, куnила все потрібне. Чоловік теж доnомагав, якщо треба було, в магазин бігав. І ось усе було готове до приходу нашої майбутньої невістки. Стіл я сама накрила. Залишилося тільки серветки розкласти і винести ковбасу з кухні. Коли я покликала Настю, щоб та мені доnомогла, вона навіть уваги не звернула. Я подумала, що, може, не почула. Коли поїли, Сашко встав із нею, а ми пішли у напрямку дому, хотіли відпочити.

Нам із чоловіком довелося все переносити в будинок – і посуд мити. Чай вирішили пити у альтанці. Нам із Настею залишилося нарізати бутербродів. А чоловік із Сашком почали робити шашлик. Коли я покликала її доnомогти мені, вона сказала, що у гостях нічого робити не бажає. Це її правило. Вона не хоче щось зробити неправильно або зіпсувати, адже у кожного свої порядки. Уявляєте? Під час вечері – знову те саме. Ми з чоловіком знову помили посуд самі, забралися. А вона лежала і насолоджувалася життям. Я ввечері не відчувала ніг від утоми.

Саша тільки тоді помітив, що я на межі істерики, і почав мені доnомагати. Чоловік мій також утомився. Наступного ранку вони поснідали і пішли. Я була в աоці, як можна бути такою? У нас на дачу завжди приходять наші друзі, родичі. Всі один одному доnомагають, адже важко одній людині все робити самій. Зараз не знаю, поговорити із сином, сказати, щоб тримався від цієї дівчини подалі? Або ж потерпіти: може, вона просто недосвідчена; не варто одразу нападати на неї? Складна ситуація не знаю, як мені бути.