У моєї доньки було руде волосся, чоловік став звинувачувати в зраді, але незабаром все вийшло на чисту воду

Нещодавно зустрілася зі своєю старою подругою дитинства Танею. Ми одразу пішли до кафе, почали розмовляти, розповідати, що у нас у житті сталося. І Таня мені таку історію розповіла, просто неймовірно… Зі свекрухою у Тані завжди стосунки не ладналися. Вона не приймала невістку, постійно говорила чоловікові, що та nогано забирається, несмачно готує, прикопувалась до кожної дрібниці без причини. Але чоловік стояв на своєму та дуже любив Таню. Тільки після народження дочки між подружжям почалися розбіжності.

У Тані наро дилася донька з рудим волоссям, хоч вона і чоловік були брюнетами. Чоловік став розпитувати, як так, чому у дитини таке волосся? Таня почала пояснювати, що може хтось у їхньому роду був із таким волоссям, ось по генах і передалося. Потім Таня почала читати книжки про це та статті в інтернеті, щоб довести чоловікові свою відданість. Але він їй не вірив і тільки більше й більше злився. Він став відкидати доньку, не брати її на руки. Чоловік був певен, що це не його дитина.

-Але тоді давай зробимо тест, і ти сам у всьому переконаєшся, мені приховувати від тебе нічого. Я ніколи в житті не зрад жувала тебе. -Ну вже ні … я на таку дурницю rроші витрачати не збираюся, — відповів чоловік. Але одного разу до них приїхала сестра свекрухи з фотоальбомом. Вона і змогла довести, що донька є рідною, тому що у всіх з боку чоловіка до 3-х років волосся було рудим. Вона показала старі фотографії – і справді, двоюрідні та троюрідні брати та сестри чоловіка всі були рудими у дитинстві. Чоловік потім довго вибачався перед Танею. Але найприкріше було в тому, що свекруха знала про цю особливість, але нічого своєму синові не говорила. Адже через її мовчання могла зруйнуватися сім’я.