Сестра чоловіка погодилася посидіти з моєю донечкою. Але повернувшись додому, я мало не зом ліла від цієї картини

Я поки що не працюю, але скоро вже збираюся. Тільки ось за донькою нема кому доглянути в той час, поки я по співбесідах ходжу. Мама чоловіка працює до вечора, мої батьки в іншому місті живуть, сам чоловік також до пізнього вечора на роботі. Довелося мені попросити сестру чоловіка, 19-річну Наташу, посидіти з моєю донькою. Донька у мене вже доросла, їй 6 років. Вона сама може зробити собі бутерброд, сама за собою прибирає іграшки, дуже тиха і спокійна дитина. Ніколи не кричить і не nлаче, голос також не підвищує. Я пообіцяла Наталці, що навіть заплачу їй, аби посиділа кілька годин з донькою, поки я на співбесідах.

А як роботу знайду, то доньку можна до садка відправляти. Наталя, коли почула про rроші, відразу погодилася. Я приготувала суп, удома був порядок. На столі на дівчаток чекало тепле печиво, все для бутербродів лежало в холодильнику, я все порізала. Жодних клопотів і проблем не мало статися. Але коли я повернулася додому, то просто не впізнала свою квартиру, особливо кухню. По підлозі розсипали цукор, шматки ковбаси валялися біля холодильника, в раковині вже встигла утворитися купа брудного посуду.

На мій подив, Наташа сказала, що це моя донька наробила. Донька почала клястись, що весь час провела в кімнаті і грала, на кухню навіть не виходила. Я, звичайно, повірила доньці, бо вона брехати ще не вміє, і сама вона б такий бардак навести не змогла, тим більше — у неї руки не дістають верхніх полиць на кухні. Я вигнала Наталку, нічого їй не заnлатила. Після моєї розповіді чоловік встав на мій бік. Тільки от свекруха так не вважає, і звинувачує у всьому свою 6-річну онучку. З того часу ми зі свекрухою та Наталкою більше не спілкуємося.