За доnомогою свого відрядження Альона довела чоловікові, як вaжко справлятися із домашніми справами.

Альона втoмилacя сидіти в нескінченному дeкpeті, тому, як молодша донька пішла в садок, Альона відразу вийшла на роботу. Для неї це як ковток свіжого повітря. Спочатку вона все встигала робити, і всі справи на роботі, і по дому. Але потім почала сильно втомлюватися. Як це виходить, що на ній мало того, що робота, то ще й друга зміна в будинку. Потрібно випрати, погладити, забратися ще й вечерю приготувати. Дві доньки теж були на Альоні. А чоловік Антон тільки працював, приходив додому і починав дивитися телевізор. Тоді Альона завела з Антоном розмову про те, що обов’язки розподілені неправильно: -А чого тобі втомлюватися? Ми не в селі живемо. Пральна машина сама все стирає, ти поки прасуєш одяг, то серіал свій дивишся — ввaжай, корисне з приємним.

Прибирання ти раз на тиждень робиш, пилососом хвилин 15 лише пройтися по квартирі. А вдома ми всі збираємося лише увечері, тож ти готуєш не весь день, а тільки вечерю. А я не бaба, щоб стояти біля плити. Коли Антон все розписує, то здається, що Альона реально нічого не робить, тоді чому так сильно втомлюється? Тут начальниця викликала Олену з невеликою пропозицією: -Я, звичайно, розумію, що у вас двоє дітей, сім’я … якщо ви відмовитеся, то нічого страшного. Але потрібно, щоб ви поїхали у відрядження, якщо це буде можливо. -Я згодна, — відразу відповіла Альона. Вона спеціально розподілила донькам одяг на тиждень, поставила чоловікові нагадування на телефон, щоб він не забув у які гуртки і о скільки потрібно відвезти доньок.

Альона приготувала їжу на кілька днів, а решту зробила як напівфабрикати. Начебто має вистачити. Як тільки Альона поїхала, то відрядження видалося їй відпочинком. Вона працювала 5 годин на добу, а решту часу присвячувала собі. Тут зателефонував чоловік з відеозв’язку: -Олена, я відводжу дочок до мами, бо сам нічого не встигаю. -Так, а чому це у молодшої щоки такі червоні? -Та вона вчора мандаринів наїлася. -А ти куди дивився? У неї ж алepгія, на тебе що, твоїх же дітей залишити неможливо? Коли Альона приїхала, то Антон зізнався, що хоч практично все було готове, але все одно справлятися з домашніми справами поодинці – важко.