Після народження дочки чоловік встав і сказав те, в що я не могла повірити. Він просто не розуміє що зі мною стало після цих слів.

У нас наро дилася дитина два роки тому. Через рік я виходжу з деkрету. Але чоловік не хоче цього. Точніше думає, що потрібно наро дити і другу дитину поки в деkреті — і залишатися побільше в оплачуваному відпочинку. Але я не згодна. Мені потрібна робота. Хоча і чоловік в розслабленому стані, я не можу більше так. У нас не вистачає rрошей, але чоловік не бачить в цьому проблеми. Я б і раніше вийшла на роботу, але на моє місце взяли дівчинку нову, яка робить довгостроковий проект. Вона повинна його закінчити. Мені довелося чекати офіційного дня, коли зможу вийти на роботу. Чоловік заробляв набагато менше мене, коли я тільки заваrітніла. Але заспокоїв він мене тим, що знайшов другу роботу і запевняв, що все буде добре.

Але не треба було мені заспокоюватися, адже я знала характер чоловіка. Після декількох місяців роботи він сказав, що втомився і більше не хоче орати на другій роботі. Я тоді почала ще більше працювати, щоб якось встигнути з rрошима. Він знову вийшов на другу роботу після народження дитини. Але і тоді він попрацював півроку і вирішив, що знову йому потрібен відпочинок. Грошей жахливо не вистачає. Після першої роботи він просто сидить перед телевізором. З дитиною теж не так, що займається. Мені соромно, що наші батьки доnомагають нам. Ми ж з чоловіком дорослі люди, повинні совість мати.

Не знаю вже, що робити. Буває, що у нас в холодильнику нічого немає. У дитини одягу нормального теж. Чоловіка все влаштовує. Після чергової сварkи він знову знайшов якийсь підробіток. Отримував він мало, але на необхідне вистачало. Мені не терпілося вийти вже на роботу. А чоловік вирішив, що у нього є дочка, тепер потрібен син. Коли він це сказав, я не повірила своїм вухам. Він серйозно не розуміє, що у нас відбувається? Я сказала, що зараз проти народження ще однієї дитини. У нас немає rрошей на їх утримання. А він каже, що не в rрошах щастя. У нас в холодильнику їсти-то нічого. А він хоче другу дитину. Ага, зараз. Він образився на мене, не розмовляє. Ну і нехай.