Мама та свекруха використовували нас із чоловіком як рабів. Але цього разу ми вирішили випередити їх і надати гарний урок

Ми з чоловіком ніяк не можемо відпочити протягом кількох років, а все тому, що наші батьки експлуатують нашу працю. Мало того, що нам доводиться орати цілодобово на роботі, то й у відпустці все повторюється. Мама та свекруха знають, коли ми з чоловіком виходимо у відпустку. На той час вони складають список справ, який ми з чоловіком зобов’язані зробити. Зазвичай до цього списку входять такі справи, як посадити картоплю, пофарбувати паркан, возитися на городі, зробити ремонт, але моє «улюблене» — це заготовки. Ми з чоловіком компоти та заготовки не вживаємо, але свекруха вважає, що я маю вміти робити їх правильно. Вона стоїть наді мною щоразу і кричить, якщо я роблю щось не так. — Нічого не вмієш робити. Вже п’ятий рік моя невістка, а простий компот зварити не можеш. Добре нічого.

Навчимо – бурчала свекруха. Найприкріше було те, що батьки були згодні зі свекрухою. Мама постійно мене звітує за те, що я веду розгульний спосіб життя. Вона під цим мала на увазі, що я тільки на роботу йду та й по магазинах гуляю. Цього року вирішили все зробити інакше. Ми пішли у відпустку, та батькам нічого не сказали. Забронювали заміський будинок. Хотіли з чоловіком добре відпочити. Батькам вирішили розповісти в останній момент. Коли мами дізналися, що ми поїдемо влітку, то одразу почали сkаржитися і намагалися тиснути на жалість.

— Доню, а хто мені грядки полоти буде? Я вже старенька, мені потрібна доnомога. Ще й у квартирі вікна треба помити – nлакалася вона мені у слухавку. В іншій кімнаті чоловік говорив зі своєю матір’ю. Вона теж не була рада тому, що ми на все літо їдемо з дітьми. — Я ремонт хотіла зробити, ти ж про це чудово знаєш. Як можна так підставити рідну маму? Стільки rрошей на будматеріали витратила, а тепер просто валятимуться на підлозі – говорила вона. Вийшло так, що вони змусили нас із чоловіком почуватися винними, але я розумію, що це просто маніпуляція. Вони ставляться до нас якось споживчо, таке ставлення потрібно змінити. Та й ми з чоловіком – люди, нам і для себе потрібно пожити, а не весь час займатися чужими проблемами.