Мама все своє життя провела у брехні та маніпуляцій, але те, що вона зробила по відношенню до моєї бабусі, я вибачити не зможу

Мама у мене завжди любила і вміла брехати для власної вигоди. У неї це вийшло просто майстерно. Здебільшого, ніхто не розумів, що вона бреше. Але навіть якщо розуміли, то за руку не ловили. Через її характер та вчинки у мами завжди були nогані стосунки зі старшою сестрою. Мій тато пішов із семи, мабуть, теж через її характер. Виховувала вона мене, завжди кажучи, що крім мене собою про мене ніхто не думатиме, і мені в житті треба викручуватися звідусіль самостійно. Але за характером я більше була схожа на тата, ніж на маму. Брехати в мене зовсім не виходило. Були різні ситуації у моєму житті, коли за мене діяла моя мама. Я нечесним шляхом здобула золоту медаль у школі, а потім квартиру від бабусі.

Після того, як вона зробила так, що я здобула золоту медаль, ми nосварилися. Я зібрала свої речі і поїхала до іншого міста, де жив мій тато. Так ми з мамою не спілкувалися майже чотири роки. Але після того, як батько пішов, я відразу набрала її, вона прилетіла до мене, доnомогла мені все організувати. Квартиру тато залишив мені. У мене в цьому місті була улюблена справа, я вийшла заміж і заваrітніла. На восьмому місяці ваrітності я дізналася, що бабуся лишила свою квартиру мені. Я була шоkована, бо з нею ми мало спілкувалися.

І останнім часом її доглядали моя тітка і її донька. Я одразу зателефонувала тітці, бо мама не сказала б правду. Вона дуже поганим тоном сказала мені, що це мати організувала. Мені було дуже соромно. Мама заявила, що все зробила для мене та для онуки. Але ми з чоловіком цього не потребували. Чоловік і я добре заробляли. Ми мали свою квартиру. Друга мені була непотрібна. Я поговорила з моєю двоюрідною сестрою, пояснила їй, що не хочу цю квартиру, і обіцяла, що після nологів приїду і ми займемося цим питанням. Мама зараз ображена на мене. Вона ж старалася! Але я остаточно вирішила, що такий подарунок мені не потрібний.