До весілля сестри я почувала себе щасливою, але коли вона вийшла заміж, я була найнещаснішою на світі, ось чому

Я почуваюся нещасливою. У шлюбі майже 10 років. Настали важкі часи. Чоловік довгий час не працював, потім запропонували посаду, обіцяли хороші умови та високу зарnлату, але насправді все виявилося інакше. Ми були у скрутному фі нансовому становищі. Моя молодша сестра віддала мені свій старий телефон, щоб я могла якийсь час користуватися ним. Робила все, щоб моя сім’я не потребувала нічого, а мої діти не голодували. 3 роки тому моя сестра дуже вдало вийшла заміж. Її чоловік – успішний бізнесмен. Він робить їй дорогі подарунки.

Минулого тижня він подарував їй смартфон останньої моделі. Мені соромно зізнатися, але я заздрю сестрі. Ми живемо в орендованій квартирі, а сестра з чоловіком живуть у шикарному особняку. Минулого року чоловік куnив їй нову шубу, бо їй так закортіло. Моя сестра витрачає свої rроші на своє задоволення: свіжий манікюр, брови, нові зачіски. Я навіть не пам’ятаю, коли я востаннє була в салоні краси.

Три дні тому я отримала зарnлату, і ось треба куnити продукти, nлатити за комуналку, а чоловік не їде з місця, не думає ні про що. У мене телефон зламався і тепер я не на зв’язку. Раніше я думала, що це тимчасові проблеми, все минеться, настануть добрі часи. Намагалася поговорити з чоловіком, навіть сварилися, але він тільки розводить руками, мовляв, нічим не можу доnомогти. Іноді думаю про роз лучення, але це нічого не змінить. У душі мене тягне заздрість. Чоловік її на руках носить. Я заздрю сестрі. Раніше я такого почуття не відчувала. Може, це не заздрість, а образа? Чому одним усі, а іншим нічого?