Приготувала для родичів багато креветок і вирішила пригостити їх, а їх реакція довела мене до сл із.

Приїхали родичі до нас з села, щоб відзначити Новий рік з нами. Я була рада їх бачити, хоча ми частенько один одного не розуміли. Одного разу від сусідки їх дізналася, які гидоти вони про мене розповідають. Виявляється, вони вважають мене поrаною господинею. Кажуть, що не вмію готувати, а в будинку завжди пильно. Не могла повірити цій сусідці, тому що родичі завжди говорили, що їм все подобається. Вони приїхали рано вранці, я запропонувала їм поснідати, але вони відмовилися. Залишили речі і відразу ж поїхали у справах, але попередили, що повернуться ввечері. Я стала прибирати квартиру.

Попросила чоловіка виїхати з дитиною до матері, щоб син не заважав з готуванням і прибиранням. Я довго думала, що приготувати на торжество. Вирішила здивувати родичів. Вони ніколи не їли креветки, а про ікру тільки по телевізору і чули. Гроաей не шkодувала, купувала все найякісніше. Вибрала сім салатів і стала їх готувати, паралельно поставила в духовку курочку з овочами. Коли вже все було готово, то я сиділа і чекала родичів. Вони і чоловік з дитиною повернулися в один час, ближче до дев’яти годин. Я стала накривати на стіл, дістала красиві тарілки, кришталеві келихи і срібні вилочки. Думала, що у родичів очі розбігуться, тому що стіл був переповнений. Кілька салатів, закуски, основне блюдо, все як годиться, а вони сидять з незадоволеними обличчями.

— Ви чого такі кислі? Втомилися, напевно, ви пригощайтеся, я старалася. Вони взяли по ложці салату і намагалися робити вигляд, що їм подобається. За їх виразом обличчя, я розуміла, що вони хочуть це виплюнути. — Вам не подобається? Може курочку з овочами покласти вам? — Ні, дякую. Ми мабуть, сьогодні голодними залишимося. Де картопля смажена? Де сало? Ми весь день на ногах, могла б постаратися. Годуєш нас якимись помиями – — сказав родич. У цей момент його дружина хихикнула собі під ніс. Мені стало так прикро. — Правильно говорить чоловік мій. Що це за червоні кругляшки, тягне ще не дуже. Краще б мене запитала, що і як приготувати. Я б всьому тебе навчила. — хвалилася дружина родича. Мій чоловік не витримав такого став лення до мене. Він встав і вказав родичам на двері. Більше вони до нас не приїжджали, а в селі стали говорити, що Новий рік вони відзначили на вулиці в дорозі, тому що ми їх вигнали.