Дружина в той день лягла спати дуже пізно. Не знаю про що дружина з татом так довго говорили, але на наступний ранок дружину начебто підмінили.

Дружина мене постійно nиляє. Вона мною завжди незадоволена. Раніше хоча б міг піти з мужиками в гаражі відпочити, а зараз і це не дозволяє. Рибалка теж стала під забороною. Одна теща мене підтримує. Якось раз, дружина вирішила стежити за фігурою, сіла на дієту і мене змус ила. Місяць ми їли кашки і трав’яні супи. І тоді я став навідуватися до тещі частіше, вона хоча б мене по-людськи годувала.

У неї я міг поїсти суп з м’ясом і попліткувати про дружину. Вона дочку не захищала, навіть навпаки. — Даша дурненька, життя не знає. Не розуміє, що чоловіку потрібно. — говорила теща. Я заздрив своєму тестю. Завжди веселий і завжди жартує. Раніше я ходив на риболовлю з ним, і дружина була спокійною, а зараз він пошкодив ногу і мені компанію скласти не в силах. Якось я попросив у тещі поговорити з дочкою.

Пояснити їй, що я можу і піти від неї, якщо вона продовжить в тому ж дусі. Найбільше мене дратувало, що вона цілими днями вдома, а в квартирі не прибрано. Коли я приходжу, вона починає говорити: — Ти повинен мені доnомогти. Помий посуд, за одне витри пил. Таке відчуття, що я на роботі не втомлююся. Я приходжу втомлений і голодний з роботи. Чекаю, щоб мене смачно нагодували і залишили в спокої.

А дружина пиляє з ранку до вечора. Теща прийшла до нас в гості, щоб поговорити з дружиною. Вона дочекалася, коли ми з дітьми підемо спати, щоб вказати дочці на її nомилки. Дружина в той день лягла спати дуже пізно. Не знаю про що вони так довго говорили, але на наступний ранок дружину начебто підмінили. Вона була зі мною ласкава, приготувала смачну вечерю, а не свою селеру. Коли вона пішла відвозити сина в садок, то я запитав у тещі: — Що ви зробили з нею? — Просто пояснила, що ти найдорожча людина, яка у неї є.