Мій чоловік запропонував прожити разом. Я думала, що після моєї відмови наші стосунки погіршаться, але все виявилося навпаки.

Тиждень тому я відмовила чоловікові жити разом. Я підбирала слова, намагалася висловити своє негативне ставлення якомога м яко, щоб не пора нитки його почуття. Аргументів проти співжиття було хоч греблю гати, але я намагалася обійтися без них, щоб не вчинити зварювання. Ми зустрічаємось вже півроку. Він не раз говорив про свої наміри щодо мене. Він хотів велику сім’ю, багато дітей. Альо він зас тав мене зненацька:

– Для початку нам треба пожити разом. Я знаю один одного в побуті, так би мовити. Так, він не прямо запропонував жити разом, але я вважала, що буде краще, якщо він одразу дізнається про мої межі дозволеного, щоб потім не виникло жодних непорозумінь, і щоб він потім не подумавши, що я подумки з ним погодилася. — Я проти цього. Проживання для мене зараз неприйнятне. Потім була пауза завдовжки кілька секунд. — Проживання та «пожити разом» — різні речі. — Для мене це одне й ті самі. — Тобто тобі логічніше будувати будинок з даху? — спокійно спитав він.

— Я не можу господарювати в будинку чоловіка, почуватися комфортно і спокійно, знаючи, що він не взявши за мене відповідальності. Я дивлюся на це як нерішучість та невизначеність. — Я вже давно наважився. Це є відповідальність. Я винайму квартиру, ти навіть можеш піти з роботи, якщо захочеш. — А в чому сенс пожити разом, а не в законному шлюбі? — Для мене все ясно.

— Сказавши він і, знаєте, це мене насторожило. Наразі ця тема вже не відкривається. Він сказав, що подумає. Зізнаюся, я боя лася, що наші стосунkи постраждають після цієї розмови. Так, я висловила свій погляд, і я по-іншому не можу, але я дуже боя лася втра тити його, адже я любила в ньому всі, навіть вади, яких, до речі, небагато. Він не став нав’язувати мені свою думку, не змусів приймати його бік, не змушував переступити через свої принципи.

Від цього мені стало спокійніше, і я стала впевненішою щодо нього. Після цієї розмови він почав непрямими питаннями дізнаватися в мені, я віддаю перевагу сріблу або золота, брав у мене кільце — відполірувати (альо він спочатку живити, чи підходить мені кільце чітко за розміром), потім навіть ненароkом живити, як я собі уявляю своє ідеальне весілля . Отак мені спочатку здалося, що я зруйну вала наші стосунkи, а насправді я їх підняла на новий рівень.