Щодня, коли невістка з сином йшли на роботу, свекруха потай проникала до їхнього будинку і починала своє збирання. Одного разу вона таки попалася

Аня та Саша зустрічаються вже півроку. Сьогодні він зробив їй пропозицію! Він став на одне коліно, простягнув коробочку з обручкою і запитав: «Вийдеш за мене заміж?». Аня мало не закричала від захоплення, бо не чекала від нього такого. Тепер на неї чекало знайомство з батьками майбутнього чоловіка, хоча вона познайомила його зі своїми батьками давно, а він залишив це на кінець. Ось тепер вони сиділи разом, святкували цю подію з батьками обох сторін. День весілля настав! Вони гуляли без зупинки цілих три дні! Однак ці дні минули, і почалося сімейне життя. Вони вирішили жити у батьків Сашка. Вони прожили у них місяць, за цей час дружина стала дратівливою, постійно сумною, мало не nлакала.

Зрештою вони вирішили переїхати. Спочатку все було добре, але потім дівчина почувала себе неспокійно! Вона не розуміла, що відбувається. Будинок сам себе чистив. Але наступного разу, коли вона забула застелити ліжко, воно вже була застелене увечері! Більше того, його було заправлено дуже акуратно, на відміну від того, як це вона робила сама. — Любий, ти постіль заправив чи як? — спитала вона, підбігаючи до чоловіка. — Я не заправляв, ми ж з тобою вранці поїхали. А коли вона прийшла з роботи, на плиті була готова вечеря. Мама Сашка готувала їм обід! Дівчина стояла у дверях, втра тивши дар мови!

А свекруха не помічає її і щось бурмоче собі під ніс. Потім вона обернулася, і тепер вони обмінюються поглядами та мовчать. Дівчатам перша висловила своє невдоволення. — Що ви тут робите? — Як що?! — здивовано вигукнула вона. — Обід готую! Ти не зможеш готувати так, як любить мій син! Ти ж весь час працюєш! — Це не ваша справа, ми самі розберемося! — Але як же ви розберетеся? Ти залишила брудний посуд у раковині та пішла на роботу. Ліжко не застелила! І я зовсім мовчу про обід! Холодильник порожній, окрім напівфабрикатів. — Все! Я набираю номер чоловіка! Попрощавшись із товаришами по службі, прибіг він додому. Він довго сміявся, зрозумівши, в чому річ. Потім, відсміявшись, він попросив маму так не робити. А якщо вона хоче їм доnомогти, нехай погоджує все із дружиною.