У 2006 році ці сіамські близнюки пройшли через складну операцію з розділення. Погляньте, як вони виглядають через 10 років

У 2006 році в цей світ прийшли дві дуже особливі дівчинки, яких з нетерпінням чекали їх батьки. Перші шість місяців свого життя Ізабель і Еббі провели в лікарні. Весь цей час малятка були нерозлучні, і не тільки тому, що були рідними сестрами.Коли дівчатка народилися, їх тато Джессі і мама Емі Карлсен вже знали, що ті особливі. Ізабель і Еббі були сіамськими близнюками, з’єднаними в області грудей і живота. Стан дівчат, про яких швидко дізналися у всій Міннесоті, було вкрай рідкісним, і лікарі почали шукати спосіб безпечного поділу.той же час, народження рідкісних близнюків отримало багато уваги з боку ЗМІ. Їхніх батьків кілька разів запрошували на інтерв’ю, кожне з яких давалося їм нелегко.Ситуацію сильно ускладнювало те, що серце Ізабелли знаходилося в грудях Еббі, яка розділяла з сестрою ще кілька органів. Батьки повинні були прийняти важке рішення: дозволити лікарям провести хірургічну операцію з розділення дівчаток.

Після більш ніж півроку обговорень і консультацій з лікарями, Джессі і Емі все-таки зважилися на операцію.12-годинна операція за участю 17 хірургів була проведена в престижній клініці Мейо.На щастя, не дивлячись на те, що операція супроводжувалася великими ризиками, вона пройшла успішно. Для сім’ї години чекання здалися цілою вічністю, проте вже через два тижні сестри-близнюки змогли повернутися додому.Як кажуть лікарі, дівчаткам допомогло диво.Сьогодні пройшло вже 12 років з моменту найбільш обговорюваною в той час процедури по їх поділу. Як дівчинки жили до операції, вони, на жаль, не пам’ятають. Вони, безумовно, дві абсолютно різні особистості, але для тих, хто їх знає, вони нерозлучні, як близнюки.Через десять років після операції дівчинки взяли участь в телевізійному інтерв’ю.

Вони живуть зі своєю сім’єю в манданів, в Північній Дакоті, і перейшли в четвертий клас. Вони дуже близькі, хоча носять одяг різних стилів і мають різні смаки. Як говорить Еббі, вони дві різні людини, які люблять різні речі.«Кожного разу ми дивимося в дзеркало і запитуємо один одного: як люди можуть нас плутати?» — каже Еббі.Приємно бачити, що через десять років чудо-близнюки виглядають і відчувають себе прекрасно. І справа не тільки в тому, що їм довелося пережити складну операцію. Важливим є те, що сама процедура жодним чином не позначилася на якості їх життя. Обидві дівчинки здорові, щасливі, і добре вчаться в школі!