Сестри-близнючки стали матерями в один і той же день. Їх прекрасні доньки схожі як дві краплі води

З давніх часів вважалося, що близнюки нерозривно пов’язані якимось особливим чином, не так, як всі інші родичі. І напевно кожен з нас в дитинстві мріяв мати брата чи сестру, які були б точною копією вас самих. Сьогодні ми розповімо вам про історію двох неймовірно схожих дітей, які напевно стануть кращими друзями в майбутньому.

Райат Рей і Інді Мей народилися в один і той же день. З самого першого дня життя малятка були разом. Найдивовижніше те, наскільки вони схожі один на одного. Навіть фотограф, фотографував дівчаток, спочатку вирішив, що вони від однієї матері: схожість між цими дітьми дуже вражаюче. Але правда виявилася ще цікавіше: справа в тому, що матері дівчаток — сестри по імені Корі і Кеті.Їх історія здається неймовірною, але це абсолютна правда. Сестри дізналися, що вони були вагітні в один і той же день. Вся вагітність протікала для них майже однаково. Вони спостерігалися у одного і того ж лікаря і знаходилися в одній і тій же лікарні.

Вони навіть пішли народжувати майже одночасно, з різницею в 20 хвилин. І у них народилися дівчатка, дуже схожі на близнюків!Лікарі були шоковані. Вони стверджували, що таке трапляється, але вкрай рідко. Мабуть, це якась рідкісна аномалія. Зрештою, в світі є справжні, хоча і невеликі чудеса.Сестри Корі і Кеті сподіваються, що їх дівчинки виростуть кращими подругами і будуть все робити разом, як і їх матері.Ми впевнені, що саме так все і буде!