9 років тому дів чина на ім’я Ксенія важ ила всього 23 кг. Под ивіться, як вона змінилася за ці роки

Людина так влаштована: він постійно бачить в собі недоліки, навіть там, де їх немає. Але якщо всі спроби їх усунення доходять до фанатизму, то нам потрібно терміново щось з цим робити.Сьогодні ми хочемо розповісти вам про Ксенію Бубенко з Єкатеринбурга, яка 9 років тому важила всього 23 кілограми. А як вона виглядає сьогодні?

У 2011 році дівчина прийшла на програму «Пусть говорят». І ведучий, і глядачі були шоковані її зовнішнім виглядом, тому що вона була занадто худий. При зрості 158 сантиметрів, жінка важила всього 23 кілограми! Через своїх параметрів вона ледь могла ходити і розуміла, що якщо вони їй не допоможуть, то вона точно не зможе впоратися. У програмі Ксенія розповіла свою історію.

Справа в тому, що причиною її фанатичного схуднення були глянцеві журнали. Їй здавалося, що моделі на знімках неймовірні красуні, у них казкове життя, робота, вони заробляють багато грошей і мають сотні шанувальників. Дівчина дуже захотіла стати моделлю. Як вона думала в той час, для цього їй потрібна була тільки гарна фігура, хоча зайвою вагою вона все одно не страждала.

До «роботи над собою» вона важила 48 кілограмів, але їй здавалося, що це багато. Ксенія почала сильно обмежувати себе в їжі, а згодом і зовсім перестала їсти, і пила тільки воду. Коли вона почала втрачати свідомість від того, що просто рухалася, вона нарешті зрозуміла, що здійснює глибоку помилку, але сама з усім цим впоратися не змогла. Батьки водили її в лікарні і до психологів, але це не допомогло. Коли Ксенія прийшла в студію, вона щиро зізналася, що мріє бути здоровою.

Потім ії передали досвідченим фахівцям. Тільки через дев’ять років дівчинка змогла повністю оправитися від хвороби. Вона перетворилася в гарненьку красуню. Зараз Ксенія працює в салоні краси, багато подорожує, проводить час з сім’єю і просто обожнює дивитися на себе в дзеркало! Дивлячись на її нові фотографії, важко повірити, що дев’ять років тому дівчина виглядала настільки погано.