Коли живіт дівчинки став великим, мама запідозрила щось дивне. А незабаром лікар повідомив їм ш0куючу новину

Коли дівчатам виповнюється 15-16 років, вони починають радитися з різних питань зі своїми матерями або іншими жінками старшого віку. Але коли 16-річна Пейтон Лінафелтер розповіла своїй 60-річній мамі про одну проблему, навіть досвідчена жінка була в замішанні.Після цієї історії, мама Пейтон твердо вирішила, що про цю історію повинні дізнатися всі користувачі Інтернету.» Якщо ви відчуваєте якесь нездужання, не затягуйте з походом до лікаря «- розповідає підліток.
Дівчина виявилася в аналогічному становищі, коли помітила у себе постійне здуття живота. Спочатку вона вирішила, що справа в частому вживанні їжі.

Але коли цей стан не проходило, а болю постійно посилювалися, дівчина вирішила звернутися до лікаря. Виявилося, у підлітка була масивна кіста яєчника!Кіста була настільки величезною, що з боку дівчина здавалася вагітною.На жаль, дівчина настільки затягувала з відвідуванням лікаря, що одного разу втратила свідомість від болю прямо під час прийняття душу.Під час постановки діагнозу дівчині було всього 16 років, а у неї вже була 4 стадія раку.Лінафелтер розповіла в своєму інтерв’ю, що була сильно шокована цим діагнозом. «Я сподівалася, що лікарі просто помилилися з діагнозом ».

Природно, цей діагноз шокував не тільки дівчину і її батьків, але навіть досвідчених лікарів. Це дуже рідкісне явище, особливо в такому юному віці.Історія ця сталася в травні 2016 року. На щастя, ця боротьба мала щасливий кінець. Пейтон — здорова і щаслива, і сповна насолоджується своїм життям.Якщо вам сподобалася ця стаття, поділіться нею з близькими і друзями!