Прийшовши в гості додому до своєї дочки, жінка втратила дар мови від побаченого

Після жахливої трагедії жінка втратила сон, спала лише зрідка і уривками: думки не давали їй заснути. Вона вийшла на балкон і вдихнула прохолодне нічне повітря. Ця постійна самотність роз’їдала її, життя втрачала фарби, і вона жила тільки спогадами. Жінка постійно думала про своїх родичів, які пішли, не могла змиритися з цим; вона все сподівалася, що прокинеться і все буде як раніше. В той звичайний день вона збиралася на роботу, їй потрібно було виїхати на презентацію нової колекції одягу. Ольга працювала головним помічником модельєра. Її сім’я звикла до того, що вона часто їде, тому вони поставилися до цього спокійно. Вона завжди привозила що-небудь з поїздки. Коли вона приїхала додому з подарунками, вона нікого не знайшла вдома і не могла ні до кого додзвонитися. А потім їй зателефонували і сказали, що стався нещасний випадок: чоловік і син розбилися. Здавалося, весь світ звалився. Почався її особистий кошмар. Іноді вона бродила по місту і шукала свою сім’ю — чоловіка і сина:

їй хотілося вірити, що вони тільки що виїхали і скоро повернуться.В один з таких днів їй зателефонували і сказали, що повинен прибути клієнт і що їй терміново потрібно зустрітися з ним і подати готові моделі. Вона попрямувала до метро. Протягом деякого часу вона не могла водити машину. Оля спустилася в коридор і на ходу оглянула всіх, хто там стояв. Ось музикант, який грав на гітарі … І раптом вона побачила маленького хлопчика з дитиною на руках: той міцно тримав дитину. І здавалося, що він нікого навколо не помічає, просто стоїть і дивиться в нікуди. Одяг був пошарпаної і брудною. З якоїсь причини він нагадав їй її сина, в ньому було щось схоже. І вона вирішила допомогти всім, чим зможе. Передавши їм всі з сумки, вона рушила далі. Потім вона почула, як хтось покликав її — мама. Жінка здригнулася, але не обернулася: вистачить цих вигадок, скільки можна мріяти про те, чого вже немає. Повернувшись після роботи, Ольга знову вирушила в метро, немов сподіваючись знову зустріти там хлопця з дитиною. Але там нікого не було.Коли жінка повернулася додому, вона побачила, що її мати щось готує на кухні. Вона жила неподалік, але скільки Ольга не просила її переїхати, вона не погоджувалася:

не хотіла покидати свій звичний світ, свою квартиру. — Як ти? Як пройшов твій день? — запитала мама.- Як завжди. Сьогодні я зустріла хлопця з дитиною на руках біля метро, мені стало так шкода, і я віддала йому всі гроші.- О, моя дорога, вони можуть бути шахраями. — Цей хлопець називав мене мамою.Жінка знизала плечима. Вона посиділа ще трохи, а потім пішла додому. Вранці Ольга знову побачила цього хлопчика на вулиці біля трамвайної зупинки: він був з сумками і дитиною на руках. У тій же поношеному одязі, з тим же приреченим виглядом.- Я можу вам чим-небудь допомогти? В чому справа? — запитала жінка. Хлопчик подивився на неї спідлоба, але нічого не сказав, просто стояв, тремтячи від холоду, міцно стискаючи згорток з дитиною.- Не стій тут, ходімо зі мною, я живу недалеко, ти замерзнеш. Як тебе звати? -Іван, — тихо сказав молодий чоловік.Він взяв сумки і пішов за Ольгою в машину. Вони їхали мовчки. Удома вона відразу ж пішла на кухню, щоб розігріти чайник і приготувати їжу.- Сідай за стіл, їж. — сказала жінка.- Дякую. Малюк не став чекати їжі, заснув.-Що сталося, чому ви з дитиною одні на вулиці? — запитала Ольга. -Після смерті матері вітчим вигнав нас з братом на вулицю. Сказав, що мені вже 17, так що я можу прогодувати себе і свого брата. Тому ми бродили всюди.