Приїхавши додому, у квартирі я нікого не застала. Дочка відповіла по телефон, що вона з батьком полетіли до Греції. Коли вони повернулися, я була в աоці.

Чоловік із приятелем багато років тому створили фірму. Ідея належала приятелю, а кошти – чоловікові. Наразі йому довелося nродати біз нес за півціни, бо він перестав приносити дохід. До цього фірма п’ятнадцять років приносила великі гроші, а зараз вони не можуть конкурувати з багатьма іншими виробниками, які обирають нові методи nродажу. Під час сімейної наради чоловік запевнив мене, що у нас є засоби для гарного рівня життя та нового біз несу. Я працювала у великій фірмі перекладачем, у біз нес чоловіка не лізла, але була впевнена, що він має подушку безпеки.

Так і було: чоловік на руках мав величезну су му грошей. Чоловік не знав, як діяти далі, в якому напрямку рухатися. Днями я мала поїхати у відрядження. Давала настанови чоловікові, від яких він відмахувався. Я зі спокійною душею поїхала, чудово проводила час із подругами, колегами та родичками, а повернувшись, не застала вдома чоловіка та дочку. Зв’язавшись із дочкою, я дізналася, що батько влаштував їй відпочинок у Греції, а мені не сказали, щоб я їм не заважала.

У них тур найкращими пляжами. Вона, тато та гарний настрій. Я сердилась і постійно телефонувала чоловікові, але той навіть слухавку не брав. Коли вони повернулися, я була в աоці: гроші від продажу біз несу закінчилися, відпочинок теж їм більше не світить. Але чоловік заспокоював мене, заявляючи, що гроші є. Він витрачав їх на будь-які забаганки дочки, яка не знала, що скільки коштує. Новий телефон за 100 тисяч, новий одяг, обновки за приблизно такі самі гроші. Так всі заощадження сім’ї відразу закінчилися, і тепер ми не знаємо, як жити далі.