Коли я лежала вдома після операції, до нас з’явилася Надя, сестра чоловіка, але дізнавшись справжню причину її приїзду я трохи язик не проковтнула

Мій чоловік наймолодша дитина в багатодітній родині. У нього є 2 сестри і один брат, всі, відповідно, старші. На всі свята: іменини, дні народження та професійні свята – всі, в родині чоловіка прийнято дарувати подарунки. Мене ця традиція не подобалася ніколи, адже всі гроші йшли на подарунки, але раз я увійшла в цю сім’ю, то ж потрібно і їх традиції шанувати… Загалом, перейдемо до мого болю. Я працюю в поліkлініці, цей факт став вирішальним для свекрухи, щоб прийняти мене в сім’ю, адже спочатку всі жінки в сім’ї були налаштовані чомусь проти мене.

До слова, моя робота має великі переваги. Мені і моїм рідним не доводиться стояти в чергах, не потрібно бігати з кабінету в кабінет, не потрібно чекати папірці днями… цим періодично користувалися сестри і мати чоловіка. Одна з сестер, Надя, мене ніколи не любила. Одного разу вона навіть мені в обличчя сказала, що вона сумнівається в наших з чоловіком довгих відносинах, адже я зовсім не з їхнього світу людина. Нещодавно я перенесла оnерацію і до сих пір лежу вдома, поправляюся. Надя днями оголосила, що вони з чоловіком чекають четверту дитину.

З цією новиною вона прийшла до нас в гості. Надя навіть від нещирої поваги не поцікавилася моїм самопочуттям … ну, і добре. Головне, вона сказала, що сенс її візиту взагалі полягає в тому, що вона принесла мені папірці, ксерокопії яких їй потрібні в наступний день. Не могла ж я повернутися на роботу заради безкоштовних ксерокопій, тим більше, що у нас у дворі таких місць повно … чим вона тоді взагалі думала?! Загалом, після цього виnадку золовка зі мною навіть на сімейних святах не вітається. Я терплю це, але одного разу вибухну, і вона пошkодує.