Рита стояла і в істериці сказала те, що думала про чоловіка. Раптом чоловік різко розвернувся до дружини й притиснув її своїм тілом до холодного холодильника. Рита навіть не змогла ні слова сказати.

-Андрій, я йду від тебе назавжди! Скінчилася наша любов. Немає колишньої пристрасті. О боже, ти можеш хоч зараз відірватись від своєї сковороди і вислухати мене? Андрій продовжував стояти і готувати м’ясо, навіть не відірвав погляду від сковороди. -Я слухаю. Вуха ніяк не пов’язані з очима. Рита роздратовано стулила губи. -І тобі нема чого мене сказати? Ти розумієш, що я серйозно? Я зберу речі і сьогодні ж переїду до батьків. — Ну, очевидно, що ти серйозно. Ти ж у мене серйозна жінка. Словами не розкидуєшся, так? Він переклав шматок м’яса на тарілку. Рита мовчала. А Андрій nродовжував: — Кажеш, що йдеш назавжди? А два роки говорила, що полюбила мене назавжди.

Значить твоє «назавжди» дорівнює двом рокам. Непогано. Я готовий почекати таке назавжди. Він повільно зняв кухонний фартух і акуратно склав на столі. Підчепив виделкою шматок м’яса і направив в рот. -Який же ти хам! Андрій посміхнувся. — Тільки хам міг полюбити таку істеричку. -Істеричку?! Та ти мене не сприймаєш серйозно! Вічно жартуєш, робиш так, як тобі хочеться. Зовсім мене не поважаєш! — обурилася дівчина. Андрій підхопив ще один шматочок і несподівано різко розвернувся до дружини й притиснув її своїм тілом до холодного холодильника. Тепле тіло дружини, спина, притиснута до холодної поверхні. Від несподіванки Рита вскрикнула і заплющила очі.

Вона виглядала смішно, зовсім як дитина. Губи чоловіка розтяглися в усмішці. Великим пальцем він натиснув на її підборіддя і направив шматок м’яса у відкриті губи. Від подиву Рита широко розкрила очі і машинально прожувала, по її обличчю було видно, що смак їй сподобався. Андрій опустив погляд на її губи і ніжно облизав їх. Дружина вперлася руками йому в груди. -Андрію, що ти робиш… -Що ти там казала? Що я тебе не поважаю? Вилку він поклав на стіл. А тепла рука повільно поповзла по її коліну. -Я тебе дуже поважаю. Знаєш як сильно? Я готовий твої ніжки розцілувати від великої кількості…поваги. Рука сильно стиснула стегно. Зіниці Рити повільно збільшилися, а дихання збилося. По тілу пройшло тримтіння. Чоловік повільно опустився на коліна і теплими губами пройшовся доріжкою поцілунків вгору по стегну. Поїздку до батьків довелося скасувати з поважної причини, намагалися і практичними експериментальними методами з’ясувати природу поваги.