Жінка щодня чула дивні звуки з гаража. Коли дізналася, чим займався там чоловік, то не змогла стримати сліз.

Бред Соден все життя прожив заради своєї власної країни. Багато років чоловік служив в армії. Бред врятував не одне життя і багато солдатів були йому більш ніж вдячні.Бред, його дружина Ліз і троє дітей живуть зараз в Фініксі, Арізона. Їхню родину люблять і поважають сусіди. Про їхній родині чули і кожен завжди добрий до них.І протягом тривалого часу Бред жив мрією. Але 15 серпня 1999 року для сім’ї Бреда запам’яталося на все життя.

Цей день чорною плямою залишився в сімейної пам’яті. Сталося жахливе: аварія, яку не можна було запобігти. Бред з дружиною і синами їхали в їх маленькому пікапі. Колесо раптово лопнуло і Ліз не впоралася з керуванням.Діти були пристебнуті і відбулися ударами і подряпинами, у Бреда була зламана нога, але Ліз — для неї все обернулося катастрофою. Вона зламала спину і була паралізована.Ліз тут же забрали в лікарню, як тільки швидка приїхала до місця аварії. Коли жінка прокинулася, лікарі вже поставили страшний діагноз. На цьому, як вважала Ліз, її життя закінчилося.

Але її чоловік вважав інакше. До цього пара жила в цивільному шлюбі і їх влаштовувало їх існування в такому вигляді, але саме в той день чоловік перед усією лікарнею встав на одне коліно і попросив Ліз стати його дружиною і дозволити йому все життя пройти разом з нею, навіть якщо йти вона більше не зможе.Дорога до одужання Ліз була неймовірно важкою, але вона намагалася не опускати руки і трималася молодцем. Жінка працювала над собою щодня, і все це завдяки чоловікові.Бред працював техніком і саме робота допомогла йому придумати для своєї дружини спеціальне крісло, що могло б повернути їй можливість ходити в її улюблені походи, як раніше.

Бред дні і ночі сидів в гаражі і конструював свій проект, давав йому життя, заважаючи всім сусідам і домочадцям. Але зупинитися він не міг, адже йому потрібно було таке крісло, яке б могло подолати навіть пісок!Бред багато сил вклав в свою роботу і після закінчення показав дітище дружині. Вона заплакала.Його роботу помітила одна американська компанія і вони з радістю запропонували створити вдосконалену версію коляски.Сьогодні Бред і діти мають можливість подорожувати де завгодно разом зі своєю улюбленою мамою.