Олена наро дила дитину занадто рано і вона думала, що дитина все ж буде хво рою. Вона відмовилася від дитини, а її сестра подала заяву на уси новлення. Однак, малюк виявився здо ровим.

Зв’язок на одну ніч призвів до появи дитини. «Про дитину подбають батьки, а я буду збирати з неї гроші, щоб утримувати себе.» Олені стало nогано, і її привезли в лі карню. Довелося робити кесарів розтин. Дівчинка наро дилася занадто рано. Для того щоб дівчинка вижила і змогла наздогнати інших дітей в розвитку, було потрібно багато стійкості. Олена звернулася за порадою до своїх батьків. Вони прийшли до висновку, що дитина в будь-якому виnадку не буде нормальною. В іншому виnадку вона залишиться розумово відсталою. Було вирішено скласти відмову. Віра, молодша сестра, як тільки дізналася, стала благати не робити цього.

— Я буду доглядати за нею! Батьки лаяли її-Олена вийде заміж, у неї будуть ще діти і ти будеш про них піклуватися. Але Віка наполягала і подала заяву на уси новлення. Батьки влаштували переполох. Мати заявила: — Я не пущу її на свою житлоплощу! Якщо у тебе немає квартири, ніхто не дозволить тобі взяти дитину! — У документах стверджується, що це також і мій дім. Посипалися образи, але Віці було все одно. Віка звернулася за порадою до бабусі і дідуся. Вони відразу ж почали доnомагати. Дівчинці дали ім’я Надія.

Як тільки лі карі дали добро, Віра поїхала до бабусі і дідуся. Там вони влаштувалися в поліклі ніку і виконували всі вказівки медиків. У три роки вона вже була такою ж, як і інші. Віра вийшла заміж, і вони оселилися недалеко від її бабусі і дідуся. У неї народилися ще двоє дітей. Через дев’ять років з’явилася Олена. Мама стукнула кулаком по столу. — Ти-ніхто, у дівчинки є рідна мати! Приведіть сюди дитину. — Вона моя дочка. Тут я живу. Тільки у мене є можливість стукнути кулаком по цьому столу. Я звернуся в nоліцію, якщо ви не покинете приватну власність!