Одного разу в дощову ніч хтось постукав у її двері. Події, які відбулися далі, неможливо пояснити

Доктор Марк був відомим фахівцем в області онкології.Одного разу він збирався на дуже важливу конференцію в інше місто, де його повинні були нагородити премією в галузі медичних досліджень. Він дуже хвилювався, тому що на цій конференції повинні були оцінити його талант багаторічні труди.Однак, через дві години після того, як літак злетів, сталася аварійна посадка в найближчому аеропорту через якийсь технічний неполадки. Доктор боявся не встигнути, тому орендував машину і поїхав в місто, де повинна була проходити конференція.Однак, незабаром після того, як він поїхав, погода зіпсувалася і почався сильний шторм. Через сильний дощ він не туди завернув і заблукав.

Після двох годин безрезультатною їзди він зрозумів, що заблукав. Він відчував себе голодним і жахливо втомленим, тому вирішив пошукати, де б зупинитися. Через деякий час, він, нарешті, натрапив на маленький старий будинок. Зневірившись, він вийшов з машини і постукав у двері.Двері відчинила красива жінка. Він освідчився і попросив її скористатися телефоном. Однак жінка сказала йому, що у неї немає телефону, але він може зайти і почекати, поки погода не покращиться.Голодний, мокрий і втомлений — лікар прийняв її люб’язну пропозицію і увійшов.Дама дала йому гарячий чай і поїсти. Жінка сказала, що він може приєднатися до її молитві. Але, Доктор Марк посміхнувся і сказав, що він вірить тільки в працьовитість і відмовився.

Сидячи за столом і попиваючи чай, доктор спостерігав за жінкою в тьмяному світлі свічок, як вона молилася поруч з дитячим ліжечком.Лікар розумів, що жінка потребує допомоги, тому, коли вона закінчила молитися, запитав її, чого саме вона хоче від Бога і невже вона думає, що Бог коли-небудь почує її благання. А потім він запитав про маленьку дитину в ліжечку, біля якого вона молилася. Дама сумно посміхнулася і сказала, що дитина в ліжечку — це її син, який страждає від рідкісного типу раку і є тільки один лікар, його звуть Марк, який може вилікувати його, але у неї немає грошей, щоб дозволити собі його. Крім того, Доктор Марк живе в іншому місті. Вона сказала, що Бог досі не відповів на її молитву, але вона знає, що він допоможе їй і нічого не зломить її віру.

Ошелешений і втратив дар мови, доктор Марк просто розплакався. Він прошепотів » Бог великий » і згадав все, що з ним сьогодні відбулося: несправність в літаку, проливний дощ, через який він збився зі шляху; і все це сталося через те, що Бог не просто відповів на її молитву, а й дав йому шанс вийти з матеріального світу і допомогти бідним нещасним людям, у яких немає нічого, крім молитви.Завжди будьте готові зробити те, що Бог приготував для вас. Не буває випадковостей у житті.