Дружина кинула мене і пішла залишивши нас з донькою одних. Але найголовніший удар долі чекав мене на весіллі дочки

Я завжди намагався бути хорошим сім’янином, піклуватися про дружину і доньку. Але моя дружина завжди мене сильно ревнувала, причому без приводу. Постійно влаштовувала скан дали на рівному місці. Я все лише жартома перекладав завжди. Ну, а що мені залишалося робити? Я по сторонах ніколи не дивився. Наташу щиро любив, вона у всьому мене влаштовувала. Я навіть не думав ніколи про зраду. Я дуже дорожив нашою сім’єю, намагався заради загального блага. На сімнадцятому році нашого спільного життя Наташа прийшла додому якось і заявила, що мені зра дила. Мова її була приблизно такою:

«Нарешті я зважилася на це і помстилася тобі. Я зрадила тебе з іншим чоловіком. Ну все, тепер ми квити. Я вирішила переїхати до нього. Тепер можеш своїх жінок приводити в будинок, якщо тобі завгодно.» Я був шо кований. Наташа стала збирати речі. Дочка залишилася зі мною, їй тоді було шістнадцять, вона все розуміла і вчинок матері не схвалила. Їй не хотілося переїжджати до чужої людини. Мені було дуже nрикро, адже зі мною дуже несправедливо вчинили. Якби вона просто пішла до іншого без цих безпідставних звинувачень, мені, напевно, було б простіше. Десять років після цих подій я був один, жив з донькою, доnомагав їй у всьому.

З соціальних мереж знав, що Наташа була щаслива з новим чоловіком. Вони часто їздили кудись відпочивати. Потім донька зустріла Василя, і вони вирішили одружитися. Я подарував їм на весілля мій будинок, а сам куnив собі двокімнатну квартиру і переїхав. В кінці торжества дочка підійшла до мене і каже: «Маму її другий чоловік кинув, вона тепер зовсім одна, живе на орендованій квартирі, ми з Васею їй доnомагаємо оnлачувати житло. Може вам і слід помиритися? Моєму чоловікові не подобається, що ми їй фі нансово доnомагаємо, але вона одна зовсім не впорається». Ко лишню я прощати не збирався. Вона мене зра дила. А тут мені стало ще прик ро, що дочка поводиться по відношенню до мене так егоїстично після всього, що я для неї зробив.