Через 2 тижні після весілля жінка проявила свій характер

Молодята одружилися всього два тижні тому. Чоловік, хоч і був дуже закоханий, не міг дочекатися, коли поїде до міста зі своїми старими друзями. Тому він сказав своїй дружині: «Дорога, я скоро повернуся.»«Куди ти йдеш, дорогий?» — запитала дружина.»Я їду в бар, дорога. Випити пива.»На що дружина сказала: «Хочеш пива, любов моя?»Вона відкрила дверцята холодильника і показала йому 25 різних сортів пива з 12 різних країн: Німеччини, Голландії, Японії, Індії і т.д.Чоловік не знав, що робити, і єдине, що він міг придумати, було: «Так, це круто … але в барі … ти знаєш … у них є заморожені склянки …»

Він не встиг закінчити фразу, коли дружина перебила його, сказавши: «Ти хочеш заморожені склянки, дорогий?»Вона дістала пивний кухоль з морозилки, яка була настільки заморожена, що від неї йшла пара.Чоловік, трохи зблід, сказав: «Так, люба, але в барі є закуски, які дійсно смачні … Я ненадовго, я скоро повернуся. Я обіцяю. Добре?»»Не хочеш перекусити, дорогий?»

Вона відкрила духовку і дістала 5 різних закусок: курячі крильця, свинячі реберця, гриби, смужки бекону і т.д.«Але, моя дорога … в барі … ти знаєш … ти можеш лаятися, говорити брудні слова і все таке …»«Тобі потрібні брудні слова, дорогий?Слухай сюди! Пий своє грьобане пиво зі своєї грьобаного пивного кухля і їж свої трахані закуски, тому що ти тепер одружений і нікуди не підеш! Ти мене зрозумів?»