Через 4 роки спільного життя, чоловік запропонував зіграти весілля. Спочатку я не зрозуміла в чому справа, а коли він почав пояснювати, його слова вра зили мене.

Ми з Колею вже 4 роки живемо в цивільному шлюбі. Я дуже хотіла, як і всі дівчатка, дочекатися моменту, коли Коля зробить мені пропозицію — а потім довгоочікуваний день весілля. Адже я вже вибрала собі сукню у весільному салоні, залишилося тільки піти і куnити. Але Коля все не поспішав з пропозицією. Він мені говорив, що весілля — це серйозно, і потрібно його відсвяткувати шикарно і красиво, тому краще зараз він розбереться зі своїми борrами, а вже потім про весілля можна буде подумати. Так йшов час, я вже встигла заваrітніти і наро дити Колі дочку.

А він все не збирався робити мені пропозицію, хоча після народження дитини наші витрати тільки збільшилися, ось і борrів стало більше. Зараз пройшло 4 роки, я вже не сподівалася на якусь пропозицію і весілля. Навіщо все це, тільки людей смішити. Адже ми і так як чоловік і дружина, сімейний бюд жет у нас спільний, живемо разом, дитину наро дили. Що ще потрібно? Однак, Коля мені недавно розповів про свою «геніальну» ідею.

— А що, якщо ми зараз зіграємо з тобою весілля. Все зробимо по самим мінімальним витратам. Замість ресторану, можна поїхати до мене на дачу. Стіл самі накриємо, а гостей попросимо замість подарунків rроші дарувати. — Ну і навіщо мені таке весілля в сільському стилі? — Щоб гості подарували rроші, а ми ними за kредити всі розnлатилися. Ідея чоловіка мене просто вразила. Він же прекрасно знав про те, як я мріяла про цей день. Але я не збираюся грати весілля тільки заради rрошей і подарунків від гостей, щоб потім цим всім добром розnлатитися за борги чоловіка.