Коли я попросила маму посидіти з дітьми вона гнівно закричала: «Про що ти думала, коли народжувала? Потім вона приїхала, але з однією умовою.

Мою маму важко зрозуміти. Вона завжди сперечається. Мама заявила, що я вибрала нареченого, який був першим на дорозі. Тепер він її кращий зять. Я дізналася, що ваrітна. У мене будуть близнюки. Моя мама була поза себе від радості: «Тепер я буду приділяти всю свою увагу онукам! «… Але це було не так! Якщо у неї залишити дітей, вони тиждень будуть слухати, як їй було важко. Але якщо я найму няню, мама відразу образиться, навіщо ти залишила дітей з чужою тіткою, якщо могла з нею! Коли хлопчикам виповнилося рік, мені доводилося йти на роботу.

Я попросила маму приїхати. Вона відразу, як приїхала, поцікавилася, коли я збираюся укладати дітей спати, так як вона теж прокинулася рано, у неї боліла голова. Вона почала дзвонити, як тільки я пішла: діти не слухаються, коли я повернуся. Довелося піти з роботи раніше. Вдруге я найняла няню. Але коли мені знадобилося знову поїхати за кордон у справах, я звернулася до мами. Вона гнівно закричала: «Про що ти думала, коли народ жувала? «.

Вона приїхала, але з умовою — коли я повин на приїхати і відповісти на кожен її дзвінок. Після цього вона кілька днів говорила мені, що лежить від стресу. Коли я залишила дітей з нянею, вона запитала: «Де ти? З ким діти?» Я зізналася, що я залишила дітей з нянею. Вона закричала: «А хто я для тебе? «Коли я кажу своїй мамі, що у неї дуже багато претензій, вона відповідає: «Неважливо, я була не в настрої! «Я запевнила її, що буду nродовжувати наймати нянь, щоб не залежати від її примх». Я розумію, що мені було б деաевше і надійніше залишити дітей з бабусею, але я втрачу всіх своїх клієнтів з-за її дзвінків. Я не знаю, як чинити.