Моя 57-річна подруга Наташа не може зупинитися і флір тує навіть з чоловіками молодше її сина, хоча вона заміжня за досить таки серйозним чоловіком. Але все змінилося коли я одного разу побачила її з сінцем під оком

Насправді жіночий флірт є дуже складною темою по собі, і шукати її причини потрібно не в одному єдиному напрямку і прояві. По-перше, у дівчат флір т в kрові. Адже не просто так дівчатка навіть у віці року або двох років активно кокетують і реагують на ласки і компліменти не так, як хлопчики. Але потрібно мати на увазі і те, що дівчата, у яких є яскраво виражена жага чоловічої уваги і «запасної» любові, швидше за все, були обділені цієї уваги в дитинстві, наприклад, росли без батька або просто не до отримували цієї уваги від нього в дитинстві.

Ось так і з моєю 57-річною подружкою, Наташею. Вона флір тує з усіма чоловіками, незалежно від їхнього віку та їхнього сімейного стану. Коли в нашій компанії з’являються нові дами, вони, м’яко кажучи, обурюються тому, як на хабно Наташа фліртує з їхніми чоловіками, а потім, вже дізнавшись її ближче, перестають звертати на серцеїдку увагу. Причому у Наташі досить серйозний чоловік. Я кілька разів бачила подругу з обличчям під тонною косметики.

А вона ще жар тувала: — Я йому скільки разів вже говорила: по обличчю бити не можна, а то твоя жінка буде виглядати не презентабельно, а йому все ні по чому. Якщо ви запитаєте у Наташі, чому вона це робить, то вона, швидաе за все, відповість, що їй просто подобається перебувати в центрі уваги. Як тільки вона помічає, що чоловік втрачає в ній інтерес, і вона в його очах стає звичайною, Наташка вживає заходів. Ну … така у нас подруга. Ми її любимо такою, яка вона є.