Син заявився в будинок матері з дружиною і попросив поселити їх у себе. Жінка погодилася, але таких наслідків своєї доброти вона не очікувала.

Оля, відкривши двері, виявила сина з незнайомою їй дівчиною. Син Міша оголосив, що це його дружина. Вони тільки одружилися. Міша попросив її поселитися у неї на час, поки вони візьмуть іпотеку. Оля розгубилася спочатку. Вона не знала, що її син одружився. Але вона була рада за сина і, звичайно, поселила його у себе. Оля поселила їх у своїй спальні. Однак надалі Оля зрозуміла, що, прийнявши їх, вона помилилася. Його наречена жила у неї немов в готелі: одяг розкидана по всій квартирі, раковина завжди сповнена посудом, в будинку вона не прибиралася. Оля любила порядок, проте терпіла за сина. Терпіння увірвалося через тиждень, коли наречена прямо перед носом у свекрухи. — Значить так, мила моя, з сьогоднішнього дня або прибираєш і миєш за собою і за своїм чоловіком, або ви з’їжджаєте звідси.

Катя, дружина Міші, пoчувши це кулею вилетіла в спальню збирати речі. Через півгодини валізи були готові. Міша докоряв матір за такий вчинок. Вони пішли. А Оля почала насолоджуватися чистотою, спокоєм і тишею. Місяць син їй не дзвонив. Але раптом він подзвонив і вибачився, і оголосив про радісну новину: У них буде син. Звісно, він попросив матір допомогти йому і Каті. Олі нічого було робити, як допомогти. Вона приносила лikи, водила невістку в пoліклініку і допомагала всіляко, чим могла. Народився Сашка-Оля купила коляску, люльку, одяг, не кажучи вже про памперси і сухе молоко. Сашка підріс-Оля забирала його з дитсадка і всіляко доглядала за ним. Оля любила онука і душі в ньому не чаяла, а Міша і Катя користувалися цим. Одного разу Оля зустріла чоловіка. Вони вирішили пожити разом. Олексій був поки одруженим, але він розлучався,

були питання по поділу квартири, і Оля вирішила прихистити його у неї. Коли Міша дізнався про це, влаштував сkaндал ще й додав, що він не хоче більше жити в знятій квартирі, а Оліна квартира і його теж, тому вони переїдуть туди. Оля поговорила з Олексієм. Той її заспокоїв і сказав, що вони переїдуть в квартиру його знайомого на час. Так і вчинили. Міша і Катя, однак, все ще залишали дитину на бабусю. Все це тривало до одного випадку. Одного разу Олі подзвонили з дитсадка і сказали, що Сашку не забрали звідти. Вона пішла за онуком, заспокоїла його і повезла до батьків. Наречена раптом накинулася на неї з претензіями, що чому вона не повезла його до себе. Оля не витримала і сказала, щоб ті прибиралися з її квартири. Вони поїхали далеко, в інше місто. Олі було бoляче; їй хотілося бачити свого онука, але вона не бажала більше терпіти невдячне ставлення сина і нареченої.