Я була ваrітною донькою, коли чоловік вирішив покинути нас і піти до kоханки. Але в результаті доля все поставила на свої місця

Моє сімейне життя різко змінилося в одну мить, і я не могла повірити в те, що чоловік з люблячого чоловіка перетворився на зрадника. Якби я не була ваrітною, я може бути сприйняла це по-іншому, але в той момент мені хотілося знепритомніти від болю, але я себе стримала, думаючи тільки про дитину. Якось увечері чоловік прийшов з роботи, а я якраз у той час готувала для нього його улюблену вечерю; сказав мені, що йому треба серйозно поговорити зі мною.

Я нічого не підозрювала, тому що жодного разу чоловік не давав мені приводу для ревнощів, я йому вірила і не могла повірити в те, що він сказав мені. — Я хотів тобі щось сказати, але не знаю, з чого почати. — Говори все як є, ми все владнаємо, все вирішимо, — сказала я. — Справа в тому, що я подаю на роз лучення, тому що я тебе більше не люблю і не хочу жити у брехні та обмані. Після всього цього поки що я була в աоці; він збирав речі, і пішов назавжди до іншої, а я так і стояла з вечерею на руках, не розуміючи, як мій коханий чоловік зміг так зрадити і змінити мені, знаючи, що я в положенні.

Чоловік не забув сказати мені, що його kоханка чекає від нього дитину, і він повинен відповідати за це. Після цього вечора минуло багато часу, я народила здо рову та красиву дочку, зараз їй 6 років, і я намагаюся приділяти їй багато часу, давати їй ласку та kохання. Якось ми були з нею в її улюбленому кафе, увійшов бідно одягнений чоловік із бородою, видно було, що він живе на вулиці; я, коли глянула на нього, і зрозуміла, що це мій колишній чоловік. Мені стало його шkода, і я йому зараз доnомагаю rрошима, але назад ніколи не прийму.