Я гуляла з донькою парком і помітила одну див ну маму. Те, що вона творила з коляскою у парку, мене сильно потрясло

Я зіткнулася з однією дивною ситуацією, яку не можу пояснити; просто цікаво, що у світі існують такі див ні люди. Справа в тому, що я нещодавно наро дила доньку, і оскільки мені нема кому доnомогти у питанні материнства, я оформила деkретну відпустку. Материнство мене тішило, я постійно гуляла зі своїм малюком, іноді приходила моя мама доnомагати, іноді свекруха. Ми часто гуляли парком, який знаходився поряд з нашим будинком, і там було багато матусь.

Я люблю знайомитися з людьми, і з цієї причини вже через місяць усі мене з донькою в парку впізнавали, матусі приходили, питали поради. Одного разу я гуляла з донькою і з мамою парком, коли помітила одну дивну дівчину, яка тримала себе віддалено; я її часто бачила, але вона жодного разу і словом не перекинулася. Мене здивувало те, що вона безцільно намотувала кола парком, і, якщо чесно, я якось навіть сумнівалася, чи є у неї дитина в колясці чи ні.

Я не хочу питати в інших матусь, але мені здається, що ця дівчина – душевнохво ра; я не хочу також підходити до неї і запитувати, в чому справа і чому вона так див но поводиться, але мені дуже цікаво. І, якщо чесно, у мене є страх, що якщо вона хвора, то може завдати шkоди нам і дітям; і досі не знаю, що можна зробити з цього приводу. Якби вона рідко приходила, я не турбувалася б, але вона щодня буває в тому парку, і мені здається, навіть додому не йде. Може, я просто накручую себе, а вона цілком нормальна, просто багато гуляє і не хоче показувати свою дитину – хто знає… Ось коли піду гуляти в парк наступного разу, обов’язково запитаю інших мам, можливо, вони знають, у чому справа.