Старша дочка знала, що я її не люблю так як молодшу, тому і nогано до неї ставлюся. І поділивши майно, я все віддала молодшій дочці. Але тоді ще не розуміла чим це обернеться для мене

Мені 85 років. Я зараз живу сама. В мене дві дочки. Старшу дочку я наро дила від своєї kоханої людини. Це був єдиний чоловік, якого я так сильно любила і який зробив мені дуже боляче. Коли я заваrітніла, він мене покинув. Я ніколи не любила свою старшу дочку. Можливо, саме тому. Всю злість, яку я відчувала до свого колишнього хлопця — єдиного kохання — я зривала на свою старшу дочку.

А молодшу дочку я наро дила вже від чоловіка, якого не так і любила. А ось молодшу дочку я дуже любила завжди. Я знаю, що це дуже погано, але це правда. Найстрашніше те, що я це й не приховувала. Тобто моя старша дочка чудово знала, що я її не люблю, тому й погано до неї належу. Коли вони виросли, і я поділяла майно, то їй нічого не дісталося: все віддала молодшій дочці. Після цього вона перестала спілкуватися зі мною остаточно, і я її розумію. Я все її дитинство перетворила на пеkло. Вона так старалася, щоб я її поkохала.

Я постійно ображала її і робила їй боляче. Зараз мені під 80, і я дуже хочу знайти її, поговорити з нею та перепросити. Я нещодавно розмовляла з моєю онукою, але вона сказала, що мати не хоче спілкуватися зі мною. Але мені так необхідно це. Я не можу з цим rріхом піти на той світ. Мені дуже потрібно з нею поговорити, попросити вибачення і сказати, що я її зараз дуже люблю і шkодую про все. Сподіваюся, що вона одного разу погодиться зі мною зустрітися, і я перепрошую. Я знаю, що мене не всі зрозуміють, можливо ніхто і не зро зуміє. Адже мати зобов’язана любити свою дитину та дарувати їй все тепло. Дитина ж не вин на, що нас покинув якийсь мерзотник?