Ваня думав пожартувати з kоханою, але він не здогадувався як той день змінить їх долі так несподівано

Мені та моїм друзям вже за 40, але, коли ми були молодими, у нас такі пристрасті кипіли, такі інтрижки крутилися… ой-ой-ой. У нашій компанії одночасно вже всі були парами. Про одну пару я вам і збираюся розповісти сьогодні. Ваня був найвеселішим хлопцем у нашій компанії. Він тоді зустрічався з Кариною. Карина теж була дуже активною дівчиною. Вони вдвох могли оживити будь-яку компанію, вечірку та атмосферу. Але щоб додати ложечку дьогтю, я наголошу, що вони часто сва рилися, з’ясовували стосунkи на порожньому місці. Якось Ваня з Кариною збиралися до мене на вечірку.

У той час ми часто збиралися всією компанією в квартирі в одного з нас, ну, або на природі, тут уже за настроєм, але в ресторани не ходили — таку розкіш не всі могли собі дозволити. Так ось, Ваня чекав Карину на зупинці. Вона запізнювалася, що було нормально, а Ваня терпляче на неї чекав… Тут він побачив Карину в потоці людей. Ваня впізнав її за стилем одягу і по пишних кучерях. Ваня пішов у її бік, намагаючись не потрапити їй у вічі, пройшов її, а потім схопив ззаду за талію і міцно притиснув до себе.

Карина почала махати руками, кричати, але Ваня тільки повторював, мовляв, даремно вона пручається, все одно не відпустить. Карина покликала nоліцію на доnомогу, і тільки тоді Ваня помітив, що схопив він не Карину, а дівчину, зі схожим стилем та волоссям. Через 45 хвилин Ваня вийшов із відділення nоліції разом із незнайомкою. Вона встигла за цей час заспокоїтись і зрозуміла ситуацію. А тепер, до чого все це спричинило. Через 4 місяці Ваня з Ангелиною побралися. У них зараз є два сини, які вже на голову вищі за батька. Карина довго потім бігала за Ванею, хамила Ангелині, але потім все ж таки здалася. Її життя склалося також не гіршим чином. — Уявляєте, якби Карина того дня не запізнилася? Я б не зустрів тоді своєї долі… — часто каже Ваня, — то вип’ємо ж за випадковості! Або випадковостей не буває, то була доля…