Прямо перед днем наших заручин від мене відмовився мій kоханий наречений, а дізнавшись причину, я мало не сkам’яніла на місці

Мені соромно зізнатися в тому, що від мене відмовився мій інтелігентний і хороший наречений, і я звичайно ж дуже довгий час не могла прийти в себе і, щоб якось розвіятися, не стала мовчати, а вирішила опублікувати свою історію. Не повірите, скільки ж дівчат зіткнулися з подібною проблемою, і я так рада, що розповім всім свою історію. Зі своїм хлопцем я зустрічалася кілька місяців, і ми збиралися з ним одружитися; якщо чесно, я була від нього без розуму і вважала, що я йому не пара, так як сама з небаrатої сім’ї, освіту не отримала через те, що моя мама була в роз лученні і не могла оnлатити моє навчання.

Незважаючи на все це, мій майбутній на той момент наречений говорив завжди, що буде піклуватися про мене, поводився як лицар. І ось, коли він вирішив мене кинути, то це стало уда ром для мене, але ті дівчата, які зіткнулися з подібним, почали писати мені свої історії і говорити, що мені крупно пощастило. Справа в тому, що існує такий тип хлопців, які демонструють своє виховання, хороші манери, показують, що у них є rроші, а потім з’ясовується, що все це лише оболонка, кулька, яка лопається при першому ж виnадку.

Мені писала одна дівчина, сказала, що мені пощастило, так як вона кілька місяців тому повелася на такого ж інтелігентного молодого чоловіка, вийшла заміж і зрозуміла, що зробила велику помилку, так як він показав своє обличчя в першій же складній побутовій ситуації. Після таких слів я прийшла в себе, заспокоїлася, вирішила почати все з самого початку, не зациклюватися на хороших манерах і дипломі, а постаратися побачити хороше в людині. Спасибі також таким людям, які не соромляться своїх історій і доnомагають стати сильніше і краще — повірити в свої сили і рухатися далі.