Сім’я була проти їхнього союзу.Але у них народилася надзвичайно красива дівчинка

Дівчина на ім’я Аня вийшла заміж за африканця. Погляньте, як виглядає їх прекрасна дівчинка!Ця прекрасна історія кохання почалася в соціальних мережах. Аня з міста Іжевська познайомилася з молодим хлопцем з Африки. На той момент він був студентом, і незабаром збирався повернутися на батьківщину — як тільки закінчить з навчанням.

Але при особистій зустрічі вони дуже сильно сподобалися один одному. Правда, сім’ї дівчини не сподобався новий залицяльник їх дочки. Однак Аня не послухала сім’ю, але частка сумніву все-таки залишалася. Але потім вона дізналася, що вагітна. Її коханий Орфей зробив їй пропозицію і відвіз її до себе на батьківщину. Але весілля було зіграно в Іжевську.

Африканська сім’я, навпаки, з любов’ю прийняла невістку. Ця незвичайна пара разом вже більше двох років. Вони виховують маленьку дочку на ім’я Раян. Вона росте справжньою красунею.Навколишні часто роблять компліменти дівчинці. На думку багатьох, вона чарівна і прекрасна. І це не дивно, адже батьки теж дуже красиві! Прекрасне малятко успадкувала і мамині, і татові риси.

Орфей працює в сфері програмування і непогано заробляє. Аня вже звикла до нової країни, але тільки сумує за звичним їй продуктам.Побажаємо щастя цієї молодої сім’ї!