Влітку Мар’яна, як завжди, приїхала в село, до своєї бабусі ПОЛЕЗНОЕ

Влітку Мар’яна, як завжди, приїхала в село, до своєї бабусі .. Але на цей раз це був не просто відпустку .. Все було як завжди, поки одного разу Марія Петрівна не підвернула ногу … що сталося потім Мар’яна точно не очікувала .Цього літа Мар’яна приїхала не просто до бабусі у відпустку, а назавждиЗакінчила коледж, отримала свою професію медсестри, сходила заміж, а зараз … йде з валізою спогадів і розбитим серцем за такою знайомою стежкою.Не так сталося, як гадалося. Хотіла щастя, а отримала «прекрасну» свекруха, трьох сестер чоловіка, дві собаки, три коти, поросят, кроликів та ще й козу — дай Бог всім здоров’я.Електричкою треба було добиратися до лікарні, на роботу, хоча там можна знайти віддушину, чуйне керівництво і вдячних пацієнтів.

Після чергування знову повинна була повертатися до обов’язків служниці, яку тільки й чекали, щоб приготувала їжу, прибрала в будинку, повозитися з худобу.Чоловік був у пошуках себе, знаходив лише друзів з випивкою і добре проводив час. А після того вже було не до роботи, яка обходила його стороною.Будинки ніхто не спілкувався, почути можна було лише лайка і докори.Цілий рік дівчина трималася за обіцянки чоловіка переїхати на знімну квартиру, знайти роботу і жити довго і щасливо. Але, марно, нічого не змінилося і від палкої любові і сліду не залишилося.Так все дістало, що хотілося тільки свободи від усього, навіть від міста! Тут Марія Петрівна підвернула ногу … Все пазли збіглися. і рішення переїхати далося легко і невимушено.Бабуся втішила:- Це все на щастя і час вилікує рани.

Клопоти у бабусі, теплі розмови, піч переконали Мар’яну, закрутили у вир нової сторінки життя.Кожні два дні вона водила бабусю в амбулаторію на огляд і перев’язку. На її доводи, що сама може зробити це вдома, бабуся заперечувала і казала, що не ввічливо так по відношенню до лікаря …Згодом Мар’яна сама чекала того дня, щоб йти до лікаря, так з ним цікаво було. Бажання повернутися до роботи росло все більше і більше.Іван Олександрович, чоловік 40 років, завжди привітний, професіонал своєї справи, з вогником в очах.Якось він запросив дівчину допомогти йому в притулку для людей похилого віку, куди завжди їздив волонтером на вихідних.

Мар’яна відгукнулася з задоволенням. Таким чином їх спілкування продовжилося, а бабина нога магічно зцілився і навіть не боліла. Внучка вже зрозуміла хитрий план бабусі, але не заважала.Іван запропонував місце медсестри в лікарні, так вони стали бачитися щодня.На цей раз не було спалаху і дикої пристрасті, це було інше. Ніколи ще дівчина не відчувала себе в такій безпеці, спокої і впевненості. Мабуть, саме це називають зрілою любов’ю …Якось по-дитячому вони ховалися в куточках лікарні, щоб подарувати один одному поцілунки, але всіх навколо радувала ця романтична пара.Згодом закохані тихенько розписалися в місцевому РАГСі, почали жити разом, а потім почали власну справу. Відкритипритулок для людей похилого віку та для тварин в одному місці було чудовою ідеєю. Бабусі і дідусі піклувалися про тварин, годували їх і мали чудове і корисне заняттяЦе стало сімейною справою всього життя молодят і наступних поколінь …Так «амбулаторне» любов переросла в справжню історію.